Egzamin zawodowy 2021

i

Autor: Nguyen Dang Hoang Nhu / Unsplash Gdzie sprawdzić odpowiedzi i wyniki egzaminu zawodowego 2021?

Egzamin zawodowy: odpowiedzi i wyniki od CKE. Jak i gdzie je sprawdzić?

2021-06-24 17:02

Trwa sesja letnia egzaminu zawodowego 2021. Zdający mają już za sobą egzamin z części pisemnej, podczas którego musieli się zmierzyć z zadaniami z arkusza przygotowanego przez CKE. W oczekiwaniu na oficjalne wyniki, można sprawdzić oficjalne odpowiedzi i przekonać się, czy uda się zdać egzamin zawodowy. Zgodnie z wymagania CKE, aby zdać część pisemną egzaminu zawodowego, trzeba uzyskać min. 50% wszystkich możliwych punktów. Jak i gdzie sprawdzić odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021 oraz wyniki? Wyjaśniamy w tym artykule.

Egzamin zawodowy w Formule 2017 i 2012 rozpoczął się 21 czerwca 2021 od egzaminów praktycznych. Z częścią pisemną egzaminu zawodowego 2021 zdający zmierzyli się 22 czerwca. Od tego, jak rozwiązali zadania z arkusza CKE zależy, czy zdadzą egzamin i otrzymają kwalifikację zawodową. Nie jest to łatwe zadanie - z części pisemnej egzaminu zawodowego 2021 trzeba bowiem zdobyć aż 50% punktów możliwych do uzyskania. Odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021 będzie można znaleźć w galerii poniżej, gdy tylko zostaną udostępnione przez CKE.

Egzamin zawodowy: odpowiedzi CKE z części pisemnej

Przypomnijmy, że Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE) nie publikuje kryteriów oceniania i przykładowych rozwiązań do arkuszy egzaminacyjnych dla części praktycznej egzaminów zawodowych. W oczekiwaniu na oficjalne wyniki, zdający egzamin zawodowy w Formule 2012 i 2017 będą mogli sprawdzić odpowiedzi CKE do zadań. Oficjalne odpowiedzi do zadań z części pisemnej z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (Formuła 2012 i Formuła 2017) CKE opublikuje w dniu 25 czerwca 2021 roku od godz. 14:00. Znajdziecie je w artykule na se.pl.

Egzamin zawodowy: wyniki - jak i gdzie sprawdzić?

Zdający będą mogli sprawdzić swoje wyniki, logując się na konto na stronach Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Login i hasło dostępu do konta, na którym będą opublikowane wyniki, zostaną udostępnione przez szkoły. Kiedy można się spodziewać wyników egzaminu zawodowego 2021 z sesji letniej - czerwcowej? Znana jest już data podania oficjalnych wyników oraz przekazania świadectw. Trzeba będzie poczekać na nie kilka tygodni. Wyniki egzaminu zawodowego 2021 z sesji czerwcowej CKE ogłosi i przekaże do szkół 31 sierpnia 2021 roku. Z kolei świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie trafią do szkół 8 września 2021 roku.

Czytaj także: Egzamin zawodowy. Kiedy i gdzie będą wyniki? Ważne informacje dla zdających egzaminy zawodowe w czerwcu 2021

Zostawił portfel na dachu auta. Sześć tysięcy rozsypało się na drodze!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE