Jadachy. Szynobus zderzył się z ciężarówką na przejeździe kolejowym. Są ranni!

2021-12-06 14:33
Jadachy. Szynobus zderzył się z ciężarówką na przejeździe kolejowym. Są ranni!
Autor: KMP Tarnobrzeg Jadachy. Szynobus zderzył się z ciężarówką na przejeździe kolejowym. Są ranni!

W miejscowości Jadachy (województwo podkarpackie) szynobus zderzył się z samochodem ciężarowym. Do wypadku doszło dziś (poniedziałek, 6 grudnia) na niestrzeżonym przejeździe kolejowym.

Aktualizacja

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym ciężarówka zderzyła się z szynobusem relacji Rzeszów - Lublin. 31-letni maszynista i dwoje pasażerów zostali przewiezieni do szpitali.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 21-letni mężczyzna kierujący pojazdem ciężarowym, jadąc wraz z pasażerem lokalną drogą w kierunku lasu, nie zastosował się do znaku STOP i doprowadził do zderzenia z szynobusem relacji Rzeszów – Lublin. - informuje policja.

Szynobusem podróżowało 15 pasażerów. W wyniku wypadku 31-letni maszynista i dwoje pasażerów (21-letnia kobieta z powiatu kolbuszowskiego i mieszkaniec Tarnobrzega) zostali przewiezieni do szpitali w Tarnobrzegu i Mielcu. Początkowo policja informowała o 4 rannych.  Policjanci ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi. 

Jadachy. Szynobus zderzył się z ciężarówką na przejeździe kolejowym. Są ranni!

W poniedziałek (6.12.2021) około godz. 13.30 w miejscowości Jadachy (powiat tarnobrzeski) doszło do wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Jak poinformowała nas Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, w Jadachach zderzył się szynobus relacji Rzeszów – Lublin z samochodem ciężarowym marki Scania.

Zobacz też: Podkarpackie. Żółty alert przed oblodzeniem. Będzie ślisko! IMGW ostrzega [6.12.-7.12]

Niestety, w wyniku zderzenia cztery osoby zostały ranne w tym również maszynista - informuje policja. Na miejscu trwają czynności.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy   na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Zobacz również: Terytorialsi złożyli przysięgę w Jarosławiu. 42 ochotników wypowiedziało słowa roty [Zdjęcia]

Super Raport 06.12 (Goście: Leszek Miller - eurodeputowany, były premier oraz Paulina Hennig-Kloska - Polska 2050) Sedno Sprawy: Michał Kołodziejczak
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE