Jasnowidz Jackowski przewidział zakażenia legionellą w Rzeszowie? Tak brzmiała przepowiednia na 2023 rok

i

Autor: archiwum SE/pixabay.com Jasnowidz Jackowski przewidział zakażenia legionellą w Rzeszowie? Tak brzmiała przepowiednia na 2023 rok

Szok!

Jasnowidz Jackowski przewidział zakażenia legionellą w Rzeszowie? Tak brzmiała przepowiednia na 2023 rok

2023-08-25 10:59

Jasnowidz Krzysztof Jackowski (60 l.) przepowiedział epidemię Legionelli w Rzeszowie. Groźna bakteria zabiła już 7 osób (dane na piątek, 25 sierpnia 2023). Zakażonych jest ponad 100 osób. Jackowski w przepowiedni dla Rzeszowa, którą zdradził dziennikarzowi "Super Expressu" mówił o strachu i o tym, że mieszkańcy będą w popłochu uciekać z miasta.

Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa przekazał w rozmowie z "Super Expressem", na początku rok, co zobaczył w swojej wizji na 2023 rok w przypadku Rzeszowa. Powiedział, że "Rzeszów to może być rejon, w którym ludzie na własną rękę będą wyjeżdżać".

Legionella w Rzeszowie

Legionella to groźna bakteria, która wywołuje zapalenia płuc. Występuje w wodzie. Do zakażenia dochodzi poprzez inhalację - choroba nie przenosi się poprzez picie skażonej wody, ani z człowieka na człowieka.

Obecnie w Rzeszowie Legionellą zarażonych jest 113 osób (stan na piątek, 25 sierpnia 203, godz. 10.55). Siedem osób zmarło. Na razie nie wiadomo, gdzie jest źródło bakterii - wyniki próbek pobranych przez sanepid będą znane w poniedziałek. Władze Rzeszowa profilaktycznie będą ozonować i chlorować miejską sieć wodociągową.

Legionella sieje panikę. Tego mieszkańcy powinni unikać! Ważne słowa eksperta

Jasnowidz Jackowski przewidział zakażenia legionellą w Rzeszowie? To była przerażająca wizja

Zakażenia bakterią Legionelli przepowiedział w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski (60 l.). O tym, co spotka mieszkańców Rzeszowa w 2023 roku, napisaliśmy na początku stycznia.

Jackowski przepowiadał, że rok 2023 nie będzie normalny dla mieszkańców Rzeszowa. Przepowiadał, że mieszkańcy tego miasta w obawie o swoje życie będą porzucać swoje domy.Dokładny cytat który zamieściliśmy w naszym artykule 7 stycznia tego roku:

- Boje się tego powiedzieć. Rzeszów to może być rejon, w którym ludzie na własną rękę będą wyjeżdżać. Będą wyjeżdżać, ponieważ będą się czegoś bali. Będą wyjeżdżać nie na stałe, a z myślą, że wyjadą na jakiś czas. Ci którzy wyjadają i będą chcieli wrócić, będą mieli problem - przepowiadał na początku tego roku jasnowidz Jackowski

Krzysztof Jackowski mówi o tym jak będzie rok 2023 dla mieszkańców Rzeszowa
Sonda
Wierzysz w przepowiednie?