Wzruszający gest

Kibicowskie szale powiewają na grobie Kamila. Kwiatowy dywan przykrył mogiłę 29-latka [GALERIA]

2022-10-10 14:10

Kamil, zawodnik AMP futbol i znany barber w wieku 29-latek przegrał walkę z chorobą. Bliscy pożegnali młodego mężczyznę i złożyli na jego grobie ogrom kwiatów, który utworzył kolorowy dywan. Na grobie Kamila powiewają też dwa kibicowskie szaliki: w narodowych barwach oraz szalik Wisły Kraków.

O śmierci Kamila poinformował Klub Wisła Kraków AMP Futbol, do którego należał.

- Kamil na pierwszych treningach pojawił się jeszcze za czasów Husarii Kraków w 2018 roku. Ze względu na nawrót choroby nie doczekał się debiutu w Wiślackich barwach. Był także duszą towarzystwa, niezapomnianym towarzyszem podróży, z którym zawsze chciało się spędzać czas. Zabawie i śmiechu nigdy nie było końca... i takim właśnie Cię zapamiętamy! - napisał Klub Wisła Kraków Amp Futbol.

To właśnie szalik Wisły Kraków oraz szalik w narodowych barwach powiewają na grobie 29-latka. Na jego mogile znajduje się dywan z kwiatów - wiązanek i bukietów jest tyle, że tworzą niemal jedną całość. Są też kwiaty od żony i synka z napisem: "W niebie będziesz najpiękniejszym z Aniołów".

Kamil z Lubli walczył z chorobą do końca

Kamil pochodził z Lubli (Podkarpackie). Był znanym barberem, który dbał o zarost i fryzury sławnych artystów. Niestety, życie postanowiło go doświadczyć. W 2017 roku usłyszał druzgocącą diagnozę - złośliwy nowotwór kości. Kamil jednak się nie poddał - walczył! Przeszedł serię chemioterapii, poddał się operacji. Niestety, trzeba było amputować nogę. Miał jednak dla kogo żyć - miał żonę i synka, dlatego postanowił nie poddawać się i czerpać z życia, ile się da. Tak trafił do klubu Wisła Kraków Amp Futbol. Niestety, czarny scenariusz zaczął się spełniać - kolejna diagnoza - nawrót choroby. Niestety, pomimo walki i wsparcia od najbliższych, Kamil zmarł. Odszedł 1 października .Uroczystości pogrzebowe Kamila odbyły się we wtorek (4 października).

Grób piłkarz a z Lubli, który przegrał walkę z chorobą
Sonda
Czy boisz się śmierci?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki