Mały Charlie poważnie zachorował. Mama pięcioraczków przekazała nowe wieści

i

Autor: Beata Olejarka/SUPER EXPRESS, INSTAGRAM

Niezwykła rodzina

Mały Charlie poważnie zachorował. Mama pięcioraczków przekazała nowe wieści o stanie zdrowia maluszka

2023-07-07 21:01

W domu pięcioraczków z Horyńca-Zdroju w ostatnich dniach wszyscy martwili się o małego Charliego. Malec zachorował na zapalenie płuc. Mama pięcioraczków, pani Dominika przekazała w mediach społecznościowych nowe informacje o maluszku.

Rodzina państwa Clarke z dnia na dzień stała się rozpoznawalna w całej Polsce! W lutym 2023 pani Dominika i pan Vincent doczekali się narodzin pięcioraczków. Maluszki otrzymały imiona: Charles Patrick, Henry James, Elizabeth May, Evangeline Rose oraz Arianna Daisy. Małżeństwo mieszka we wsi Puchacze w gminie Horyniec-Zdrój na Podkarpaciu. Rodzina wcześniej była liczna - para wychowywała siedmioro dzieci. Z dnia na dzień rodzina Clarke powiększyła się o pięć maluszków! Niestety, kilka dni później przyszedł ogromny cios - zmarł Henry James. Starsze rodzeństwo pożegnało zmarłego chłopczyka wypuszczając w niebo biało-niebieskie balony, a przed domem zapalili race na znak pamięci.

Z kolei Charli musiał przejść operację serca. Chłopczyk miał "dziurkę w sercu". Operacja się udała, jednak malec wciąż pozostaje w krakowskim szpitalu. W ostatnim czasie przechodzi zapalenie płuc. We wpisie w mediach społecznościowych zamieszczonym w piątek (7 lipca 2023) pani Dominika opublikowała zdjęcie chłopca z podpisem:

- Czaruś chyba czuje waszą ogromną pozytywną energię - zobaczcie jak dobrze dziś wygląda, zupełnie nie to dziecko, co kilka dni temu - czytamy.

Mama pięcioraczków pokazała, co dostała od państwa
Sonda
Ile masz/planujesz mieć dzieci?