Mielec. Policjanci zatrzymali dwie osoby. Odpowiedzą za narkotyki

2020-07-09 14:09 Beata Olejarka
NARKOTYKI
Autor: Materiały policyjne Zatrzymane towary

Policjanci, zwalczający przestępczość narkotykową, zatrzymali dwie osoby. Odpowiedzą one za posiadanie narkotyków oraz uprawę konopi. 33-letni mężczyzna i 23-letnia kobieta przyznali się do przedstawionych im zarzutów i złożyli wyjaśnienia.

Funkcjonariusze uzyskali informacje o dwóch osobach, które mogą mieć związek z przestępczością narkotykową. Podejrzewani – kobieta i mężczyzna – zostali wylegitymowani przed mielecką galerią handlową. 23-latka, która przebywała w towarzystwie 33-letniego mężczyzny, po rozmowie z policjantami, wydała im woreczek z białą substancją twierdząc, że jest to amfetamina, którą ma na własny użytek.

Podsumowanie skutków powodzi na Podkarpaciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Podczas wykonywanych w tej sprawie czynności, policjanci przeszukali dwa ustalone miejsca, gdzie ujawnili kilka roślin konopi uprawianych w domowych warunkach oraz susz marihuany. Wszystkie zabezpieczone substancje funkcjonariusze przebadali testerem narkotykowym, który dał wynik pozytywny w kierunku marihuany i amfetaminy. Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 23-latce zarzut posiadania narkotyków, natomiast 33-latkowi zarzut posiadania i uprawy środków odurzających. Obydwoje przyznali się do popełnionych przestępstw i złożyli wyjaśnienia. W sprawie prowadzone jest postępowanie.

Masz podobny temat?

Napisz do autora tekstu:

podkarpacie@se.pl