Nie uwierzycie! Ksiądz pokazał, co robią uczniowie na ostatniej lekcji w piątek

i

Autor: shutterstock(2)

Będziecie zaskoczeni

Nie uwierzycie! Ksiądz pokazał, co robią uczniowie na ostatniej lekcji w piątek

Ks. Sebastian Picur ponownie zaskoczył swoich obserwujących na Tik Toku. W żartobliwy sposób postanowił się odnieść do lekcji religii w szkole, a konkretnie do lekcji religii jako tych ostatnich w piątek. Pokazał, co robią uczniowie na ósmej godzinie. To trzeba koniecznie zobaczyć.

Ksiądz pokazał, co uczniowie robią na religii, kiedy jest ostatnią lekcją w piątek

W jakiej ilości i na której lekcji powinny odbywać się lekcje religii w szkołach? Wielu rodziców zadaje sobie te pytania. Jedni uważają, że powinny odbywać się na ostatnich lekcjach, tak by ci, którzy nie uczęszczają na te lekcje mogli wrócić do domu. Wielu rodziców uważa, że dzieci są przeciążone ilością materiału, jaki ich dzieci muszą przerobić w szkole.

Do całej sytuacji postanowił odnieść się uwielbiany na Tik Toku ksiądz Sebastian Picur. Duchowny jest jednym z najpopularniejszych księży na Tik Toku. Księdza Picura obserwuje 700 tysięcy osób. Wielu komentujących uważa, że gdyby większość księży do życia i religii podchodziła tak, jak on w Polsce nie było by kryzysu wiary.

Ksiądz Picur postanowił podzielić się żartobliwym filmikiem, na którym umieścił podpis "Religia 8 lekcja w piątek". Na nagraniu widać uczniów leżących na ławkach ze zmęczenia, kiedy on stoi na środku klasy i objaśnia materiał, który muszą przerobić.

Nagranie obejrzało już 45 tysięcy osób.

Policja na mszy w Poznaniu! Ksiądz wyprowadzony w kajdankach!

QUIZ z wiedzy szkolnej. Tego uczyli w podstawówce

Pytanie 1 z 10
O kim mówi się, że zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną?