Niebezpiecznie na drogach Podkarpacia! 4 osoby w szpitalu! Wśród rannych niemowlę! [ZDJĘCIA]

2019-12-06 14:05 GE

W piątek rano na drogach Podkarpacia doszło do dwóch poważnych wypadków. W Stalowej Woli czołowo zderzyły się mercedes i volkswagen. Z kolei w Pakoszówce citroen uderzył w tył dostawczego renault. W obu zdarzeniach poszkodowane zostały 4 osoby, w tym 8-miesięczne dziecko!

Do pierwszego wypadku doszło przed godz. 8.00. Dyżurny stalowowolskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr 871, w Stalowej Woli.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 61-latek kierujący mercedesem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym volkswagenem. Za kierownicą volkswagena siedział 36-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Kierowcy obu pojazdów trafili do szpitala.

Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy, który pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności tego wypadku.

Niemal w tym samym czasie do wypadku doszło w Pakoszówce pod Sanokiem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca citroenem uderzyła w tył jadącego przed nią samochodu marki Renault Master. W wyniku zderzenia, renault wjechało do przydrożnego rowu. Dwie osoby doznały obrażeń - pasażer renault oraz 8-miesięczne dziecko z citroena. Ranni zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.