Łzy cisną się do oczu

Piękna Patrycja zginęła tragicznie. Ten gest na grobie wyciska łzy

2023-09-17 7:28

Piękna Patrycja R. w dniu swojej tragicznej śmierci miała tylko 19 lat. Zginęła w samochodzie, który sama prowadziła. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że nastolatka nie dostosowała prędkości do warunków na drodze. Była młodym i niedoświadczonym kierowcą. Za wykroczenie, którego się dopuściła, zapłaciła najwyższą cenę. Widok jej grobu rozdziera serce.

Prokuratura Rejonowa w Lesku prowadziła sprawę tragicznego wypadku w Glinnem, w którym zginęła 19-letnia Patrycja R. Niestety w prokuraturze nie dowiedzieliśmy się niczego o śledztwie ws. wypadku. Policjanci, którzy tuż po zdarzeniu byli na miejscu ustalili, że młoda kobieta, która kilka miesięcy wcześniej chwaliła się w mediach społecznościowych zdaniem egzaminu na prawo jazdy, kierowała skodą. Jej auto wypadło z jezdni i uderzyło w drzewo. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 84 w miejscowości Glinne, 17 września 2022, po godz. 18:00.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-latka kierująca skodą octavią, jadąc w kierunku Ustrzyk Dolnych, nie dostosowała prędkości do warunków jazdy, na łuku drogi wypadła z jezdni i uderzyła w drzewo. Niestety kobieta nie przeżyła wypadku. W pojeździe jechała sama. Policjanci prowadzili czynności na miejscu zdarzenia - informowała po zdarzeniu leska policja.

Nastolatka spoczęła na cmentarzu w rodzinnej wsi. Na jej mogile palą się znicze, a dookoła siedzą gipsowe aniołki z kwiatami. Na tablicy ze zdjęciem i datą urodzin oraz tragicznej śmierci czytamy "Rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją"

Rok od śmierci Patrycji R. w Glinnem