Po pijaku zjechał BMW po schodach w centrum Krosna!

i

Autor: KMP Krosno Po pijaku zjechał BMW po schodach w centrum Krosna!

Szok w Krośnie

Po pijaku zjechał BMW po schodach w centrum Krosna!

2022-12-30 7:30

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Krośnie. W rejonie Rynku 56-latek postanowił zjechać BMW... po schodach. Okazało się, że mężczyzna miał około 2,5 promila alkoholu w organizmie, a to nie wszystko!

W Krośnie w środę (28 grudnia 2022) około godz. 11.30 ci, którzy znaleźli się w rejonie krośnieńskiego Rynku mogli przeżyć szok. Wszystko za sprawą 56-latka, który zjechał swoim samochodem po schodach przy ul. Blich, po czym włączył się do ruchu na ul. Legionów i odjechał.

- Kierujący omal nie potrącił znajdującego się w tym czasie na schodach mężczyzny, który zaalarmował policję, przekazując numery rejestracyjne pojazdu sprawcy - przekazuje policja.

Mężczyzna został zatrzymany na terenie jednej z prywatnych posesji w Krośnie i trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. To jednak nie koniec.

- Ponadto ustalono, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód, którym się poruszał nie był ubezpieczony oraz od ponad 2 lat nie został poddany obowiązkowemu badaniu technicznemu - podaje KMP Krosno.

Trwa postępowanie, które pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego niecodziennego zdarzenia.

Weterynarz i malutki piesek zachęcają do kupna lecznicowych gadżetów
Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?