Pogoda na dziś: Pochmurno i deszcz. Sprawdź prognozę IMGW

2021-07-22 7:10
Chłodny początek sierpnia. Jaka pogoda na początku tygodnia?
Autor: Pixabay.com Chłodny początek sierpnia. Jaka pogoda na początku tygodnia?

Pogoda na dziś (22.07.2021) dla Polski może nie zachwyca, ale przyniesie chwilę odpoczynku od burz i podtopień, a także od upałów. Będzie pochmurno i deszczowo - wynika z analiz synoptyków z IMGW. Wychodząc z domu, lepiej wziąć parasol. Według prognozy pogody dla Polski opracowanej przez IMGW, opady będą przelotne i słabe.

Pogoda na dziś, 22.07.2021: Deszczowo i pochmurno

Jaka będzie pogoda w czwartek, 22 lipca?

Pogoda na dziś (22.07.2021) przyniesie pochmurny dzień, dając odetchnienie od upałów, jakie jeszcze niedawno doświadczały Polskę. Potem jeszcze na domiar złego nad Polskę nadciągnęły burze, które przyniosły ogrom zniszczeń w wielu regionach. Według serwisu BIOMETEO IMGW, prognozowana pogoda będzie korzystnie wpływać na człowieka. W poludniowej Polsce korzystne warunki biometeorologiczne wystąpią od godzin przedpołudniowych.. Jaka będzie pogoda w czwartek? Będzie padał deszcz, jednak jak wynika z prognoz IMGW dla Polski, opady będą słabe i przelotne, co oznacza, że nie ma się czego obawiać. - W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Słabe przelotne opady deszczu. W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, lokalnie na wybrzeżu duże. - informuje IMGW.

Prognoza pogody. Temperatura 22.07.2021

Jaka będzie temperatura w czwartek, 22 lipca?

IMGW podaje, że temperatura maksymalna od 20°C do 25°C, nieco chłodniej w rejonach podgórskich Karpat około 19°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich. - wynika z analiz synoptyków. Z kolei w nocy z czwartku na piątek według progozy pogody IMGW dla Polski: "Temperatura minimalna od 12°C do 17°C; chłodniej w kotlinach górskich od 9°C do 11°C."

Zobacz też: Zalany powiat przeworski na Podkarpaciu. Kliknij tutaj lub w zdjęcie poniżej:

Nawałnice i burze przechodzą nad Polską
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE