Policjanci dawno nie widzieli tak pijanej kobiety za kółkiem (GALERIA)

2019-12-13 16:54 BO
PIJANA KOBIETA
Autor: Materiały policyjne Samochód sprawczyni kolizji

42-letnia mieszkanka Lubaczowa (woj. podkarpackie) z trudem dmuchała w alkomat. Policjanci już dawno nie widzieli tak pijanej kobiety. Ta nie tylko miała problem z zachowaniem równowagi. Trudność sprawiało jej samo chodzenie… więc wsiadła w samochód. No i spowodowała kolizję!

-Ok. 14.00, dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na jednej z ulic miasta. Jak ustalili na miejscu policjanci, kierująca pojazdem marki Volkswagen nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzania z prawidłowo jadącą toyotą. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala trafiła pasażerka toyoty.

Sprawcą zdarzenia okazała się 42-letnia mieszkanka Lubaczowa. Kobieta przyznała się do spowodowania kolizji. Jednak nie było to jej jedyne przewinienie. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jej organizmie- informowała Monika Tomczyszyn-Pachołek, Rzecznik prasowy lubaczowskiej policji.

PIJANA KOBIETA
Autor: Materiały policyjne Auto poszkododowanej

Nieodpowiedzialna 42-latka straciła już prawo jazdy. Teraz  bezmyślnej kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, oraz wysoka grzywna.

PIJANA KOBIETA
Autor: Materiały policyjne Miejsce zdarzenia

Masz podobny temat?

Napisz do autora tekstu:

podkrapcie@se.pl