Czy McDonald's będzie otwarty w Sylwestra i Nowy Rok?

i

Autor: Crusier/Wikipedia.org

Pracownik McDonald's miał kontakt z zakażonym COVID-19. Załoga w kwarantannie

2020-04-16 13:52

Część pracowników restauracji McDonald's w Stalowej Woli zostało objętych kwarantanną. Powód? Jeden z nich miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. W związku z tym restauracja przeszła dezynfekcję, a na część zatrudnionych tam osób sanepid nałożył kwarantannę.

Kwarantanna pracowników McDonald's w Stalowej Woli

Jeden z pracowników restauracji McDonald's w Stalowej Woli 11 kwietnia został objęty kwarantanną. U osoby, z którą miał kontakt zdiagnozowano koronawirusa. Co z pozostałymi pracownikami?

- Zgodnie z wewnętrzną polityką McDonald’s dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa pozostałej części załogi i gości, podjęliśmy decyzję o odsunięciu od pracy i zaleceniu izolacji domowej pracownikom, którzy mieli bezpośredni kontakt z osobą objętą kwarantanną. - poinformowała nas Patrycja Pazio Corporate Relations Specialist.

Stalowa Wola. McDonald's działa normalnie

McDonald's w Stalowej Woli pracuje normalnie, została tam przeprowadzona dezynfekcja.

- Restauracja została dokładnie zdezynfekowana i funkcjonuje normalnie z załogą, która nie miała kontaktu z pracownikiem przebywającym na kwarantannie. - informuje Patrycja Pazio.

Czytaj też: W Stalowej Woli nie umiera się za „co łaska”? Pogrzeb to dochodowy biznes [WIDEO, GALERIA]

Według najnowszych danych przekazanych przez WSSE (stan na 16 kwietnia, godz. 13.45) od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 5399 testów. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 245 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 49 osób wyzdrowiało.  Zobacz: Koronawirus Podkarpacie. Skąd pochodzą zakażeni? Podział na powiaty

Super Raport 15.04 - Goście: Robert Winnicki, Roman Osica

Bezobjawowy koronawirus. Co może niepokoić?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.