Przerażający wypadek na DK 19! Holowana ciężarówka nagle uderzyła w forda. Wśród rannych jest dziecko

2021-05-11 16:11 Rafał Strzelec
Wypadek na DK 19 w Krościenku Wyżnym
Autor: pixabay.com CC0 fot. Rico_Loeb Wypadek na DK 19 w Krościenku Wyżnym

Wypadek na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Krościenko Wyżne. Do zdarzenia doszło 11 maja około godz. 13.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń holowana przez drugi ciągnik siodłowy ciężarówka nagle znalazła się na przeciwległym pasie jezdni. Uderzyła w samochód marki ford, potem w skodę. W pierwszym z aut znajdowała się dorosła kobieta i 10-letnia dziewczynka.

Wypadek na DK 19 w Krościenku Wyżnym

Wypadek w Krościenku Wyżnym miał miejsce 11 maja (wtorek) na drodze krajowej nr 19 (DK19). Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji ciągnik siodłowy holował ciężarówkę. Drugi z pojazdów nagle zjechał na przeciwległy pas jezdni. - Doszło do zderzenia z samochodami osobowymi marki ford i skoda. Kierująca fordem i 10-letnia pasażerka doznały obrażeń, ale na szczęście nie zagrażają one życiu obu rannych - mówi Anna Klee-Bylica z KWP w Rzeszowie. Droga jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze co najmniej do godz. 17.00.

Zobacz również: Sosnowiec. Piękna Sabina spłonęła w altanie. Jej narzeczony rzucił się bez spodni do ucieczki

Śmiertelny wypadek na obwodnicy A4 w Krakowie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE