Rzeszów. "Żebys K***A nie ZDECHŁ na KU*WIDA-19!" Atak ANTYCOVIDOWCA w komunikacji miejskiej! [WIDEO]

2021-01-16 18:49 mgorecki
Koronawirus Polska 15 lutego 2021 r. Ile jest dziś zakażeń? [RAPORT]
Autor: Kasia Zaremba Koronawirus Polska 15 lutego 2021 r. Ile jest dziś zakażeń? [RAPORT]

Pokaz zbędnej agresji w rzeszowskiej komunikacji miejskiej. W sieci pojawiło się nagranie z trasy autobusu miejskiego nr 13 w kierunku przystanku Lwowska Szpital Pętla. Pasażerowie, według relacji świadka wydarzenia, mieli być nękani przez mężczyznę, który za punkt honoru wziął sobie udowodnić im, że koronawirus nie jest groźny, a szczepionki to trucizna. Zobaczcie nagranie z zachowania agresywnego pasażera.

Rzeszów. Zaatakował, bo... koronawirus

Sprawę nagłaśnia lokalny portal rzeszow-news, który opublikował w internecie nagranie autorstwa jednego z pasażerów miejskiego autobusu linii nr 13. Jak czytamy, do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór (10 stycznia) ok. 22.00. Pasażerowie w drodze na przystanek Lwowska Szpital Pętla musieli znieść towarzystwo agresywnego mężczyzny, który miał bardzo dużo do powiedzenia w temacie panującej pandemii koronawirusa...

- Zamknij se ryja, żebyś się, k…” nie zaraził, debilu j…y! - słyszymy na jednym z nagrań. - Ja Cię k***a zaszczepię, zobaczysz - dodaje grożąc użyciem wobec pasażera siły.

Jak wynika z relacji pasażera, cytowanego przez portal, mężczyzna nie miał na twarzy maseczki ochronnej - wymaganej w miejscach publicznych - i uporczywie zaczepiał osoby, które tej zasady przestrzegały.

To nie pierwszy i, niestety, prawdopodobnie nie ostatni tego typu popis agresji wywołanej panującą pandemią. Podobne przypadki zdarzają się w wielu miastach. - Takie przekonania i poglądy nie są bezpieczne dla otoczenia - skomentował anonimowy autor jednego z nagrań w rozmowie z lokalnym portalem.