Rzeszowska fontanna multimedialna przejdzie remont. Zaplanowano już pierwszy pokaz specjalny

2022-02-11 10:41
 Rzeszowska fontanna multimedialna przejdzie remont. Zaplanowany już pierwszy pokaz specjalny
Autor: Urząd Miasta Rzeszowa Rzeszowska fontanna multimedialna przejdzie remont. Zaplanowany już pierwszy pokaz specjalny

Konieczny jest remont rzeszowskiej fontanny multimedialnej. Miasto szuka wykonawcy, został już ogłoszony przetarg. Pierwszy specjalny pokaz rzeszowskiej fontanny multimedialnej jest planowany w Święto Paniagi, które odbędzie się 3 maja.

Rzeszowianie kochają swoją fontannę multimedialną - świadczą o tym chociażby specjalne pokazy, które gromadzą zawsze sporo osób. Fontanna to jedna z największych atrakcji miasta, niezmiennie od 2013 roku, kiedy powstała. Tak naprawdę jest zespołem fontann, na który składa się kilka elementów: fontanny-kwiaty, fontanna mokra oraz najważniejsza – multimedialna fontanna sucha, której pokazy oglądają często tysiące osób.

Zobacz też: Policjant robił w hipermarkecie zdjęcia miejsc intymnych kobiecie. W jego telefonie były też fotografie innych kobiet! Ruszył proces

W ciągu ostatnich dwóch lat przyciągające najwięcej widzów sobotnie wieczorne pokazy specjalne nie były organizowane z powodu pandemii koronawirusa oraz ograniczeń z niej wynikających. Mamy jednak dobrą wiadomość! W tym roku sobotnie pokazy specjalne powrócą. Aby było to możliwe, fontanna musi przejść remont.

- Wymienione muszą zostać zużyte już elementy tak jak np. pompy atrakcji, które umożliwiają tworzenie dynamicznych efektów wodnych, sterowniki, lampki, kable. Naprawiany będzie także m.in. system laserowy oraz projektor - przekazuje Urząd Miasta.

Polecamy: Lotto. Wydał tylko 2 zł, wygrał sporą kasę! Farciarz z Rzeszowa trafił w Keno

Przetarg, podczas którego wybrany zostanie wykonawca prac, został już ogłoszony. Prace remontowe mają zakończyć się w połowie kwietnia. Pierwszy specjalny pokaz rzeszowskiej fontanny multimedialnej jest planowany w Święto Paniagi, które odbędzie się 3 maja.

Adam Kownacki o końcu kariery. Stanowcza odpowiedź | Andrzej Kostyra
Sonda
Czekasz na pokazy specjalne rzeszowskiej fontanny multimedialnej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE