Skołoszów. Nie chciała zderzyć się z sarną, wjechała w ciężarówkę

i

Autor: KPP Jarosław Skołoszów. Nie chciała zderzyć się z sarną, wjechała w ciężarówkę

Dramat na drodze

Skołoszów. Nie chciała zderzyć się z sarną, wjechała w ciężarówkę

2022-10-04 14:19

Do wypadku doszło w Skołoszowie (pow. jarosławski, woj. podkarpackie). Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, kierująca mitsubishi chcąc uniknąć zderzenia z sarną zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarową scanią. Kobieta trafiła do szpitala. Szczegóły poniżej.

Skołoszów. Nie chciała zderzyć się z sarną, wjechała w ciężarówkę

Do wypadku doszło dzisiaj (wtorek, 4 października 2022) około godz. 5.30 na drodze krajowej 77 w Skołoszowie (woj. podkarpackie). Kobieta, która prowadziła mitsubishi chciała uniknąć zderzenia z sarną. Niestety, zjechała na przeciwległy pas ruchu i tam zderzyła się z ciężarówką. 

- Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierująca mitsubishi, chcąc uniknąć zderzenia z sarną, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z ciężarową scanią. Kierująca mitsubishi z obrażeniami została przewieziona do szpitala.  informuje KPP Jarosław.

Kierująca mitsubishi z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Mundurowi ustalili, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci apelują o ostrożną jazdę oraz zachowanie szczególnej ostrożności w miejscach, gdzie występuje zwierzyna leśna.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Trucizna na szczury zabiła małego Michałka
Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?