Strażacy z Przeworska uratowali małego kotka uwięzionego w kole [ZDJĘCIA]

2020-07-03 22:09 Beata Olejarka
KOTY
Autor: PSP Przeworsk

Kotek utkwił w kole samochodu osobowego, który mieszkanka powiatu przeworskiego zostawiła na chwilę na ulicy. Maluszek wszedł w szczelinę i utknął na dobre! Uratowało go tylko miauczenie i kompleksowa akcja przeworskich strażaków, dla których każde życie, nawet to najmniejsze jest bezcenne.

Kotek spacerował po Przeworsku. Może zechciał schronić się przed deszczem, może doskwierało mu słońce. Maluszek wszedł pod samochód osobowy, który stał na ul. T. Kościuszki w Przeworsku  i ulokował się w szczelinie przy kole. Właścicielka samochodu w tym czasie robiła zakupy. Kiedy wróciła do swojego auta zaniepokoiło ją rozpaczliwe miauczenie dochodzące spod maski. Zajrzała pod samochód, kotka nie było widać, a miauczenie nie ustawało. W końcu zadzwoniła po straż pożarną.

Jak się pozbyć muszek owocówek?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

KOTY
Autor: PSP Przeworsk Uratowany kotek

- 28 czerwca 2020 r. otrzymaliśmy nietypowe zgłoszenie o małym kocie, który jest uwięziony w kole samochodu osobowego. Przybyły na miejsce zastęp z JRG Przeworsk przy użyciu specjalistycznego sprzętu  z poduszką pneumatyczną   podnieśli samochód  u uzyskali dostęp do uwięzionego zwierzęcia po czym kot został wyciągnięty- relacjonował Tomasz Dzień, Rzecznika Prasowy PSP w Przeworsku.

Kotek cały i zdrowy został przekazany Straży Miejskiej. Oby jak najszybciej trafił do swojego domu, albo znalazł nowy.

 

Masz podobny temat?

Napisz do autora tekstu:

podkarpacie@se.pl