Strzelanina w Stalowej Woli. Dwóch mężczyzn w rękach policji! To ojciec z synem?

2020-10-27 17:08 Michał Michalak
Strzelanina w Stalowej Woli. Dwóch mężczyzn w rękach policji!
Autor: WolfBlur/cc0/Pixabay.com Dwóch mężczyzn, domniemanych uczestników strzelaniny w Stalowej Woli, zatrzymała tamtejsza policja

Policja w Stalowej Woli zatrzymała dwóch mężczyzn w związku z poniedziałkową strzelaniną. W jej wyniku rannych zostało dwóch innych mężczyzn. Pierwszy ma rany nogi i ręki - jego stan jest stabilny i nie zagraża życiu. Z kolei jest w znacznie poważniejszym stanie, bo został postrzelony w brzuch. Domniemani sprawcy, prawdopodobnie zamaskowani, uciekli, ale jak informuje prokuratura w Stalowej Woli, zostali już zatrzymani.

Jak informuje RMF FM, policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy brali udział w poniedziałkowej strzelaninie w Stalowej Woli. Według nieoficjalnych informacji to ojciec i syn, którzy byli już znani mundurowym. Wszyscy czterej mężczyźni pochodzą ze Stalowej Woli i okolic. Łączyły ich interesy, które razem ze sprawami prywatnymi były prawdopodobną przyczyną strzelaniny.

Jak informuje RMF FM, tymczasem dwa ranni mężczyźni nadal przebywają w szpitalu. Pierwszy z nich odniósł uraz ręki i nogi, ale jego stan jest stabilny i nie zagraża życiu. Drugi został postrzelony w brzuch, a jego stan jest określany jako poważny. Strzelanina w Stalowej Woli została zakwalifikowana jako próba zabójstwa z użyciem broni palnej. Policja przesłuchuje już świadków zdarzenia, analizowane są ślady i monitoring.

Gilowice. Kierowca potrącił dziecko i kobietę w ciąży