Szynobus zderzył się z samochodem w Tarnobrzegu. Policja szuka świadków

2021-09-24 7:52
Szynobus zderzył się z samochodem w Tarnobrzegu. Policja szuka świadków
Autor: KMP Tarnobrzeg Szynobus zderzył się z samochodem w Tarnobrzegu. Policja szuka świadków

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na tarnobrzeskim osiedlu Sobów doszło do zderzenia szynobusu z peugeotem 307. Policjanci poszukują świadków zdarzenia.

Do wypadku doszło 23 kwietnia 2021 r. o godz. 23.23, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na osiedlu Sobów w Tarnobrzegu. Z ustaleń policjantów wynika, że szynobus relacji Białystok – Zagórz, jadący z pracownikami kolei w kierunku Stalowej Woli, najechał na pozostawiony na torach, samochód osobowy marki peugeot 307.

- Ustalono, że przed wypadkiem w peugeocie zablokowało się koło pomiędzy szynami i kierowca nie mógł opuścić torowiska. Z pomocą przyszedł mu przypadkowy kierowca (samochód osobowy, niebieski o nieustalonej marce), który odjechał z miejsca wypadku. - informują policjanci.

Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie i szuka świadków tego wydarzenia, przede wszystkim osoby, która udzieliła pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek informacje, należy je kierować do funkcjonariuszy Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego, Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przy ul. 1 Maja 2, pokój 108, lub telefonicznie nr. 47 825 34 46, 47 825 34 74.

Zobacz też: Leżajsk: tasakiem odciął Maksowi dłoń. Internauci piszą, że to "facebookowa ściema"

Super Raport 23.09 (Goście: Jan Grabiec - PO, Leszek Miller - eurodeputowany, były premier) Sedno Sprawy: Włodzimierz Czarzasty
Sonda
Lubisz podróżować pociągiem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE