Tragedia w Lipiu. Ciało wyłowiono z wody. Zauważył je wędkarz

i

Autor: Cobe68 /Pixabay.com Tragedia w Lipiu. Ciało wyłowiono z wody. Zauważył je wędkarz

Ciało w wodzie

Tragedia w Lipiu. Ciało wyłowiono z wody. Zauważył je wędkarz

2022-09-19 13:01

Do dramatu doszło w Lipiu (powiat rzeszowski, Podkarpackie). W niedzielę (18.09.2022) wędkarz zauważył ciało w zbiorniku wodnym. Na miejscu pracowały służby, wyłowiono zwłoki 43-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego.

Tragedia w Lipiu. Ciało wyłowiono z wody. Zauważył je wędkarz

W niedzielę (19 września 2022) wędkarz, który łowił ryby w Lipiu (powiat rzeszowski, województwo podkarpackie), dokonał tragicznego odkrycia. W zbiorniku wodnym zobaczył zwłoki! Niezwłocznie zawiadomił służby.

- W niedzielę po godz. 19.00, dyżurny komendy miejskiej został powiadomiony, że ze zbiornika wodnego w Lipiu zostały wyłowione zwłoki. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zastali wędkarza. Z relacji 31-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego wynikało, że łowiąc ryby zauważył ciało - przekazuje KMP Rzeszów.

Zobacz też: Tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Nie żyje 19-latka i 31-latek

Policjanci ustalili tożsamość denata, okazał się nim 43-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Na miejsce pracował również Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Jego decyzją ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Zobacz również: Nie żyje policjant Jerzy Sidorski z Niska. W policji służył 28 lat: "Doskonały policjant i dobry kolega"

Szczątki niemieckich policjantów odkryto w Siadle Górnym
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE