Wypadek

Tragiczne zderzenie z ciężarówką. Nie żyje 34-latek

2023-09-12 10:33

Do dramatycznego wypadku doszło w Cmolasie. Samochód marki Renault Master zderzył się z ciężarówką. Niestety, życia 34-letniego kierowcy osobówki nie udało się uratować. Do szpitala trafił kierowca scanii, który chcąc uniknąć zderzenia wjechał do rowu.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek (11 września 2023) w Cmolasie. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Renault Master, 34-letni mieszkaniec województwa łódzkiego, jadąc w kierunku Tarnobrzega, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką scanią. Kierowca scanii, chcąc uniknąć zderzenia z renault zjechał do przydrożnego rowu, gdzie ciężarówka wraz z naczepą przewróciła się na bok - informują podkarpaccy policjanci.

Pomimo udzielonej pomocy, życia 34-letniego kierowcy renault nie udało się uratować. Decyzją prokuratora, jego ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Natomiast kierowca scanii, 48-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego trafił do szpitala. Jak zaznaczają mundurowi, był trzeźwy.Trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Express Biedrzyckiej - Joanna MUCHA