Tryńcza: Śmiertelny wypadek na torach. 41-letni mężczyzna nie żyje

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Tryńcza: Śmiertelny wypadek na torach. 41-letni mężczyzna nie żyje

Tryńcza: Śmiertelny wypadek na torach. 41-letni mężczyzna nie żyje

2022-06-27 11:11

Nocny horror na torach na Podkarpaciu. W nocy z niedzieli na poniedziałek (26/27.06) w Tryńczy doszło do koszmarnego wypadku. Okoliczności tajemniczej śmierci na torowisku bada już policja i prokuratura. Śledczym udało się zidentyfikować zmarłego mężczyznę – to 41-latek z okolicy. Jak i dlaczego zginął?

Koszmarna tragedia na Podkarpaciu. W nocy na torowisku zginął człowiek. Do makabrycznego wypadku doszło przed niestrzeżonym przejazdem kolejowym w miejscowość Tryńcza (pow. przeworski). Służby ratunkowe zostały zaalarmowane po godz. 3.00.

Pociąg towarowy relacji Tarnów-Klemensów potrącił mężczyznę, który najprawdopodobniej wszedł przed nadjeżdżający pociąg. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu – relacjonują mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku, którzy zajmują się wyjaśnieniem okoliczności tragedii.

Kim jest tragicznie zmarły mężczyzna? Jak ustalili policjanci, to 41-letni mieszkaniec gminy Tryńcza. Mieszkał w okolicy, doskonale znał ten teren…

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności nocnej tragedii. Wiemy, że obsługa pociągu była trzeźwa. Jeśli mężczyzna wszedł na tory w ostatniej chwili – nie dało się nic zrobić.

Przesmyk suwalski: najniebezpieczniejsze miejsce na świecie

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze – zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich – będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga – pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy pomoc psychologiczna w Polsce jest łatwo dostępna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE