Rzeszów

i

Autor: Pixabay.com

Szokujące słowa

W rosyjskiej telewizji mówiono o ataku terrorystycznym na Rzeszów! Padły słowa o eksplozji

2023-02-02 9:40

Szokujące słowa padły w rosyjskiej telewizji. Konstantin Zatulin mówił o atakach terrorystycznych w Polsce - konkretnie w Rzeszowie. Jego zdaniem atak rakietowy jest zbyt niebezpieczny, więc lepsze byłyby ataki terrorystyczne.

Takich słów nikt się nie spodziewał. W rosyjskiej telewizji poseł Konstantin Zatulin powiedział o potrzebie zorganizowania zamachów terrorystycznych w Polsce. Jego zdaniem atak rakietowy byłby zbyt niebezpieczny, bo wskazywałby jasno na Rosję, dlatego proponuje ataki terrorystyczne, za które Rosja nie wzięłaby odpowiedzialności.  Fragment wywiadu z politykiem został rozpowszechniony na Twitterze, opublikował go ukraiński dziennikarz Denis Kazanski. 

- Oni nie zdają sobie sprawy, że są z nami w stanie wojny. I my nie uznamy tego, co się z nimi stanie. Musimy działać w taki sposób, aby nie mogli nas zdemaskować – powiedział Zatulin.

Na pytanie dziennikarza, czy chodzi o to, żeby coś w Rzeszowie eksplodowało, odpowiedział: "Tak, niech eksploduje".

 Stolica Podkarpacia mocno zaangażowała się w pomoc Ukrainie.  W tamtym roku Rzeszów otrzymał tytuł "miasta-ratownika". Tytuł ten - jak wyjaśnił Wołodymyr Zełenski - został stworzony dla miast partnerskich, które przyszły na pomoc Ukrainie i jej obywatelom po inwazji rosyjskiej. W Rzeszowie  organizowany jest transport sprzętu wojskowego dla Ukrainy, to w stolicy Podkarpacia znaleźli się amerykańscy żołnierze, przyleciał nawet prezydent USA Joe Biden.

Bawił się w żołnierza i postrzelił siostrę
Sonda
Wierzysz, że wojna na Ukrainie skończy się w 2023 roku?

Dlaczego Putin tak łatwo manipuluje umysłami Rosjan?

Posłuchaj rozmowy o "sowieckich demonach", które pomogły mu rozpętać wojnę!

Listen on Spreaker.