Atak nożownika w Zabrzu! Sprawca na wolności, trwają poszukiwania

2021-09-19 12:07
Nożownik
Autor: ESKA INFO

Zabrze. Atak nożownika przy ul. Robotniczej. Do zdarzenia doszło w sobotę 18 września wieczorem. Jak podaje oficer prasowy zabrzańskiej policji Sebastian Bijok, sprawca ranił czterokrotnie nożem 57-letniego mężczyznę. Poszkodowany trafił do szpitala w ciężkim stanie. Napastnik uciekł. Trwają poszukiwania.

Atak nożownika w Zabrzu. Do zdarzenia doszło w sobotę 18 września około godz. 21.00 na ul. Robotniczej. Jak podaje lokalny serwis Zabrze 112, 57-latek zwrócił uwagę innemu mężczyźnie, aby ten nie kopał po samochodach. Między nimi wywiązała się szarpanina. Sprawca wyciągnął przedmiot przypominający nóż i dźgnął 57-latka czterokrotnie w brzuch. - Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Z tego, co wiem, obecnie jego stan jest już stabilny - powiedział nam w niedzielę przed południem oficer prasowy zabrzańskiej policji Sebastian Bijok. - Policja prowadzi poszukiwania napastnika. Ze skromnego rysopisu wynika, że był on niskiego wzrostu, był szczupły, ubrany na ciemno - dodaje.

Zadał siedem ciosów nożem w obronie własnej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE