Będzin: 29-latka miała w mieszkaniu reklamówkę amfetaminy. Zaskakująca reakcja kobiety

2021-04-08 12:00 Bartosz Wojsa
Będzin: 29-latka miała w mieszkaniu reklamówkę amfetaminy. Zaskakująca reakcja kobiety
Autor: Policja Śląska Będzin: 29-latka miała w mieszkaniu reklamówkę amfetaminy. Zaskakująca reakcja kobiety

Policjanci z Będzina zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 29-letnią mieszkankę miasta, która w miejscu zamieszkania przechowywała znaczną ilość narkotyków. W ręce kryminalnych trafiła amfetamina, z której można było przygotować 360 porcji dilerskich. Reakcja kobiety, gdy w jej progu pojawili się policjanci, była zaskakująca.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wkroczyli do akcji po uzyskaniu informacji dotyczącej 29-letniej mieszkanki tego miasta. - Stróże prawa ustalili, że kobieta może posiadać znaczną ilość narkotyków, więc zjawili się w jej mieszkaniu w będzińskiej dzielnicy Warpie - mówią funkcjonariusze. W trakcie podjętych działań, kobieta - co mogło być zaskakującą reakcją dla mundurowych - dobrowolnie wydała policjantom narkotyki w postaci amfetaminy, z których można sporządzić blisko 360 porcji dilerskich. Dalszym losem 29-letniej kobiety zajmie się teraz prokuratura i sąd. Grozi jej kara do 10 lat więzienia.

Tajemnicza śmierć w Szaflarach
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE