Będzin: Małżeńska kłótnia doprowadziła policjantów do plantacji konopi [ZDJĘCIA]

2021-04-08 14:38 Bartosz Wojsa
Będzin: Małżeńska kłótnia doprowadziła policjantów do plantacji konopi
Autor: Policja Śląska Będzin: Małżeńska kłótnia doprowadziła policjantów do plantacji konopi

Policjanci z komendy w Będzinie zlikwidowali domową uprawę konopi indyjskich i zatrzymali 32-letniego plantatora. Policjanci oprócz krzaków zakazanej rośliny, znaleźli również susz marihuany, a to wszystko z powodu... małżeńskiego konfliktu. To właśnie spięcie między ukochanymi doprowadziło funkcjonariuszy do plantacji.

W środę, 7 kwietnia, około godziny 16:00 mieszkanka Będzina poprosiła dyżurnego o pomoc. Kobieta obawiała się swojego agresywnego męża, z którym była skonfliktowana. Będzińscy stróże prawa pojechali do jednego z domów w centrum miasta. Wraz z kobietą weszli do środka, jednak nie zastali tam agresywnego mężczyzny. - Uwagę mundurowych przykuł jednak charakterystyczny zapach, który wyczuli od razu po wejściu do mieszkania. Zapach ten doprowadził ich na piętro domu, gdzie znajdowała się plantacja konopi indyjskich. W trakcie dalszego przeszukania pomieszczeń, w ręce mundurowych wpadł słoik z zawartością suszu roślinnego. Po chwili w domu pojawił się właściciel nielegalnej uprawy - relacjonują mundurowi. Policjanci zatrzymali 32-latka, ponadto zabezpieczyli sprzęt i urządzenia służące do uprawy nielegalnych roślin. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Szok w Sosnowcu. Dwoje młodych ludzi UKRADŁO... siedzisko w autobusie [WIDEO]
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE