Pożar w Bytomiu

i

Autor: KM PSP Bytom Nie żyje mężczyzna

Horror!

Bytom. Pożar przy ulicy Woźniaka. Nie żyje mężczyzna

2023-01-05 7:34

Tragedia w Bytomiu. W pożarze budynku jednorodzinnego przy ul. Woźniaka zginął mężczyzna. Jego ciało było częściowo zwęglone. Do tragedii doszło w środę, 4 stycznia późnym wieczorem. Okoliczności zdarzenia bada policja.

Pożar w Bytomiu. Nie żyje mężczyzna

Tragedia rozegrała się w środę, 5 stycznia w budynku jednorodzinnym przy ul. Woźniaka w Bytomiu. Miejscowi strażacy otrzymali wezwanie o godz. 22:51 w związku z pożarem. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia potwierdzono pożar pomieszczeń na parterze dwukondygnacyjnego budynku. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu energii elektrycznej, gazu oraz wody do budynku i podaniu prądu wody na palące się drzwi i pomieszczenia wewnątrz budynku - informuje bytomska straż pożarna.

Jednocześnie strażacy rozpoczęli przeszukiwanie budynku. W kuchni dokonano makabrycznego odkrycia. Znajdował się tam nieprzytomny lokator budynku bez funkcji życiowych. Strażacy wynieśli go na zewnątrz. Lekarz stwierdził zgon. Jak informuje Radio Piekary, ciało mężczyzny było częściowo zwęglone. Nie było innych osób poszkodowanych w wyniku zdarzenia.

Pożar ugaszono, a budynek oddymiono i przewietrzono. Wykonano także pomiary, w tym kamerą termowizyjną, nie stwierdzając występowania mierzonych szkodliwych substancji oraz podwyższonej temperatury. W działaniach wzięły udział 4 zastępy PSP, łącznie 17 strażaków. Na miejscu była policja, prokurator, pogotowie i pogotowie gazowe.

Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?
4 rocznica tragicznego pożaru w escape roomie