Córka oskarża matkę o znęcanie i gwałt, kobieta twierdzi, że to zemsta. Ruszył proces w Jeleniej Górze

i

Autor: Shutterstock

Dramat!

Chciał zgwałcić mieszkankę Rybnika. Polica zatrzymała 26-latka. Na koncie ma wiele przewinień

2023-06-13 12:30

Policja z Rybnika zatrzymała 26-letniego mężczyznę, który dokonał napaści na tle seksualnym. Mężczyzna zaatakował kobietę, ale ofiara zdołała uciec i dostać się do szpitala. Tam wezwano policję. Mundurowi szybko schwytali złoczyńcę. Okazało się, że ma na sumieniu o wiele więcej.

Napaść seksualna w Rybniku

Do zdarzenia doszło w piątek, 9 czerwca. Jak podaje Komenda Miejska Policji w Rybniku, w godzinach porannych 26-letni mężczyzna używając przemocy, zaatakował kobietę, która obroniła się przed oprawcą i zdołała uciec. Napastnik chciał ją zgwałcić. Pokrzywdzona dostała się do szpitala, skąd powiadomiono o zdarzeniu. - Śledczy ustalili, że sprawca tego samego dnia włamał się do kampera, z którego ukradł telefony komórkowe, gotówkę, oraz aparat i kosmetyki powodując straty o łącznej wartości kilkunastu tysięcy złotych. Ponadto pomimo posiadanego zakazu kierował samochodem osobowym i pijany doprowadził do kolizji - informuje policja, która jeszcze tego samego dnia schwytała podejrzanego.

Prokurator przedstawił 26-latkowi zarzuty usiłowania gwałtu, kradzieży z włamaniem oraz kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Sąd Rejonowy w Rybniku podjął decyzję o 3-miesięcznym areszcie wobec mężczyzny. Za popełnione przestępstwa 26-latek może zostać skazany nawet na 12 lat pozbawienia wolności.

Gwałciciel 13-miesięcznej dziewczynki usłyszał wyrok sądu
Sonda
Czy kara za gwałt powinna być wyższa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany