Częstochowa. Pojechał po posiłek, stracił prawo jazdy

2021-07-27 10:40
Częstochowa. Pojechał po pijaku po jedzenie na wynos
Autor: Policja Częstochowa Częstochowa. Pojechał po pijaku po jedzenie na wynos

Trzeba mieć naprawdę nierówno pod sufitem, żeby w takim stanie pojechać po posiłek. Mowa 23-latku, który swoim peugeotem podjechał pod okienko restauracji. Jego zachowanie zaniepokoiło pracowników lokalu. I słusznie, bowiem mężczyzna miał aż promil alkoholu we krwi. Na miejsce przyjechali policjanci. To nie mogło się dobrze skończyć.

Miłosne manewry dziennikarki na urodzinach kurortu w Juracie. Tadla kusi męża

Zdarzenie miało miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek. Policjanci dostali zgłoszenie, że przed jednym z lokali w Częstochowie, która działa głównie dla zmotoryzowanych klientów, śpi w samochodzie młody mężczyzna. Stróże prawa udali się na miejsce. Okazało się, że 23-latek zamówił jedzenie na wynos. Najwidoczniej jednak nie był w stanie dotrwać do odbioru posiłku, bo był... pijany. - Zaniepokojeni pracownicy wyszli sprawdzić, czy mężczyzna nie potrzebuje pomocy medycznej. Gdy podeszli bliżej, wyczuli od niego alkohol. O wszystkim powiadomili policjantów z częstochowskiej drogówki. Badanie trzeźwości wykazało, że 23-latek miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd - opisuje całą sytuację częstochowska komenda.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE