Dramatyczny finał poszukiwań w Zabrzu. Zaginiony Łukasz K. nie żyje! Znaleziono zwłoki 29-latka

2021-04-19 16:03 Bartosz Wojsa
Dramatyczny finał poszukiwań w Zabrzu. Zaginiony Łukasz K. nie żyje! Znaleziono zwłoki 29-latka
Autor: Policja Śląska Dramatyczny finał poszukiwań w Zabrzu. Zaginiony Łukasz K. nie żyje! Znaleziono zwłoki 29-latka

Dramatyczny finał poszukiwań w Zabrzu. Zaginiony Łukasz K. nie żyje! Policjanci potwierdzają, że znaleziono zwłoki 29-latka. Od kilku dni w poszukiwania młodego mężczyzny było zaangażowanych mnóstwo osób: służby, ale też rodzina i najbliżsi. Niestety, wszystko nieoficjalnie wskazuje na to, że Łukasz zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Sprawę będą badać jeszcze śledczy. Oto, co udało się do tej pory ustalić.

Łukasz K. w środę, 14 kwietnia, około godz. 23:00 wyszedł ze spotkania ze znajomymi na ulicy Jarzębiej w Zabrzu i miał się udać do swojego miejsca zamieszkania na ulicy Gagarina. 29-latek nigdy jednak tam nie dotarł i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Od kilku dni trwały jego dramatyczne poszukiwania. Okazuje się, że ich finał jest tragiczny. Mężczyzna nie żyje. "Tragicznym finałem zakończył się piąty dzień poszukiwań 29-letniego zabrzanina. Dzisiaj (19 kwietnia) w rejonie przepompowni przy ulicy Na Piaskach odnaleziono jego ciało. W poszukiwaniach brali udział policjanci z zabrzańskiej komendy, katowickiego oddziału prewencji oraz strażacy", relacjonują zabrzańscy policjanci. 

Zabrze: Zaginiony Łukasz K. nie żyje! Znaleziono zwłoki 29-latka

Ciało Łukasza podczas obchodu odnalazł pracownik ochrony pobliskiego zakładu. Zwłoki znajdowały się w trudno dostępnym terenie między ulicami Bytomską a Na Piaskach. Na miejscu pod nadzorem prokuratora wykonano czynności procesowe. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci. Nieoficjalnie mówi się, że 29-latek mógł zginąć w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Na razie nic nie wskazuje na to, by brały w tym udział osoby trzecie. Śledczy będą badać szczegółowe okoliczności zdarzenia. 

Pobił kobietę w sklepie, bo zwróciła mu uwagę, że nie ma maseczki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE