Śląsk

Przed nami kolejne radosne chwile z ekipą ESKA Summer City. Jako, iż weekend jest dłuższy, niż zwykle, zaczynamy już w czwartek 15 sierpnia. Poniżej znajduje się rozpiska, dzięki której wiecie, gdzie nas szukać. Do zobaczenia!
Za nami drugi sierpniowy weekend z ESKA Summer City 2019. Tym razem postawiliśmy na kojące atrakcje wodne. Gdzie byliśmy, kogo spotkaliśmy i obdarowaliśmy gadżetami? Zobaczcie koniecznie na zdjęciach!
Kolejny weekend z ESKA Summer City 2019 przed nami. Zaczynamy już w piątek 9 sierpnia! Bądźcie z nami jak zawsze, bowiem i tym razem nie zabraknie atrakcji, pozytywnej energii i gadżetów. Tym razem będziemy głównie szukać wytchnienia w upalne dni nad wodą.
To był kolejny bombowy weekend! Ekipa ESKA Summer City tym razem odwiedziła m.in. Zabrze, tradycyjnie pojawiła się w Katowicach, ale wpadła także na... Dni Jeleśni. Zobaczcie co się działo w naszej galerii.
Przed nami ostatni weekend lipca, a to oznacza, że znów spotkamy się na ulicach, placach, w galeriach handlowych i klubach muzycznych Śląska i Zagłębia. Ekipa ESKA Summer City znów ma napięty harmonogram.
Katowice, Żory, Tarnowskie Góry, Bielsko-Biała a nawet... Olsztyn! Oczywiście ten pod Częstochową! Ekipa ESKA Summer City miała w weekend sporo pracy!
Przed nami kolejny weekend z ESKA Summer City 2019! Zobaczcie, gdzie możecie spotkać naszą ekipę!
Było burzowo, deszczowo i... ESKOWO! Nasza ekipa dotarła tam, gdzie działo się dużo! To był 3 weekend z ESKA Summer City i jeden z najbardziej pracowitych. Zobaczcie, gdzie byliśmy tym razem!