Gigantyczny korek w Sosnowcu. Dostawczak wypadł z drogi!

i

Autor: Radio Katowice Gigantyczny korek w Sosnowcu. Dostawczak wypadł z drogi!

Gigantyczny korek w Sosnowcu. Dostawczak wypadł z drogi!

Gigantyczny korek utworzył się w Sosnowcu na DK94 w stronę Katowic. Wszystko za sprawą samochodu dostawczego, który w czwartek rano, 9 czerwca, wypadł z drogi na łuku i dachował. - Kierowca wyszedł z auta o własnych siłach. Nie dostosował prędkości do warunków jazdy - mówi Sonia Kepper, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Do bardzo groźnej kolizji doszło w czwartek, 9 czerwca w Sosnowcu na DK94. Na tak zwanym "zakręcie miszczów", samochód dostawczy wyleciał na łuku drogi i dachował. W stronę Katowic utworzył się gigantyczny korek, który zaczynał się już na wysokości marketu budowlanego i ciągnął aż do zjazdu z DK 94 na S86, dokładnie do miejsca w którym doszło do zdarzenia.

Czytaj także: Mysłowice. Ojciec reanimował uduszonego Mareczka. Teraz mówi o kłamstwach. "Nikt nam nie pomógł"

- Kierowca wyszedł z auta o własnych siłach. Nie dostosował prędkości do warunków jazdy - mówi Sonia Kepper, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

To nie pierwsza tego typu sytuacja w tym miejscu, do podobnych zdarzeń dochodzi tu dość często.

Express Biedrzyckiej 08.06 (Krzysztof Śmiszek, Andrzej Byrt) Sedno Sprawy: Krzysztof Sobolewski
Sonda
Czy niebezpieczni kierowcy powinni tracić prawo jazdy na zawsze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany