Gliwice: Udawał policjanta i wyłudził GRUBE PIENIĄDZE. Rozpoznajecie go? [ZDJĘCIE]

2020-09-30 12:57 Bartosz Wojsa
Gliwice: Udawał policjanta i wyłudził GRUBE PIENIĄDZE. Rozpoznajecie go?
Autor: Policja Śląska Gliwice: Udawał policjanta i wyłudził GRUBE PIENIĄDZE. Rozpoznajecie go?

Policjanci z Gliwic poszukują osoby, która jest podejrzewana o udział w oszustwie. Mężczyzna, którego zarejestrowały kamery monitoringu, przejął torbę z zawartością kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wcześniej wraz z innymi sprawcami miał udawać policjanta i wyłudzić wydanie mu pieniędzy. Rozpoznajcie go? Zobaczcie!

Wydział do Spraw Zwalczania Przestępczości Przeciwko Mieniu Komendy Policji w Gliwicach prowadzi postępowanie w sprawie przestępstwa, do jakiego doszło 21 września w Gliwicach. Nieznani sprawcy zadzwonili do mieszkania gliwiczanina i podszywając się pod policjantów, nakłonili go do pozostawienia we wskazanym miejscu (pod drzewem w rejonie ul. Okopowej) torby z zawartością kilkudziesięciu tysięcy złotych. - W trakcie dochodzenia ustalono osobę podejrzewaną o udział w tym przestępstwie. Podjęto decyzję o publikacji wizerunku mężczyzny - mówią policjanci. 

- Apelujemy do internautów, którzy rozpoznają tę osobę lub podejrzewają, kogo zarejestrowała kamera, o kontakt z gliwicką policją. Każda informacja zostanie dokładnie sprawdzona. Kontakt pod całodobowy numer telefonu: 47 8592 255, na e-maila: ppm@gliwice.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki „powiadom nas” - czytamy w komunikacie mundurowych. 

"Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość. Wysyłając anonimową informację, prosimy powoływać się na numer sprawy RSD 154/20", tłumaczą policjanci.

Makabryczna zbrodnia w Nowym Dworze Mazowieckim. Zabili Filipka, bo płakał. Relacja sąsiadów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.