Jasnowidz o Jaworku

i

Autor: Shutterstock, Domin/Super Express, Policja Jasnowidz o Jaworku

Wielka przepowiednia

Gdzie jest Jacek Jaworek? Jasnowidz Jackowski miał wizję! W swojej przepowiedni wskazał miejsce zwłok: „Poszedł w las i ...”

2022-12-04 7:31

Jacek Jaworek stoi za zabójstwem trzech osób: swojego brata Janusza (44 l.), jego żony Justyny (44 l.) i ich syna Jakuba (17 l.). Tylko 13-letni Gianni ocalał, bo schował się przed Jaworkiem. W poszukiwania 53-letniego mężczyzny zaangażowano bardzo liczne grupy policji. I choć od morderstwa, do którego doszło w nocy z 9 na 10 lipca 2021 roku, minęło wiele miesięcy, nadal nie udało się natrafić na ślad Jaworka. O to, gdzie jest Jacek Jaworek, „Super Express” zapytał najsłynniejszego polskiego jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego.

Gdzie jest Jacek Jaworek? Wielka wizja jasnowidza Jackowskiego coś zdradza! „Poszedł w las i ...”. Wskazał miejsce zwłok

Powodem zbrodni miał być konflikt rodzinny o ojcowiznę, kłopoty Jacka Jaworka w małżeństwie oraz jego trudne relacje z bliskimi. Od tamtej ogromnej tragedii minęło wiele miesięcy. W tym czasie pojawiło się wiele hipotez dotyczących podejrzanego. Podstawowe pytanie, jakie zadają sobie śledczy, brzmi: czy Jacek Jaworek żyje czy nie żyje? W trakcie spotkania z jasnowidzem Jackowskim zapytaliśmy o to, gdzie jest Jacek Jaworek?

Jacek Jaworek nie żyje - rozpoczął swoją wielką wizję na temat poszukiwanego Jacka Jaworka najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski. - W sprawie Jacka Jaworka zjawiła się u mnie firma detektywistyczna, prywatna. Przywieźli mi rzecz, z tego co pamiętam chyba czapkę Jacka Jaworka – mówił w rozmowie z „Super Expressem” jasnowidz Jackowski. - Wykonywałem wizję w tej sprawie i tu się wydarzyła bardzo dziwna rzecz! Tylko ja teraz nie pamiętam miejscowości. Wykonując wizję przy nich, mówiłem, że kojarzy mi się budynek w stanie surowym i on jest w tym budynku. Tam nie ma ani okien, ani drzwi. To jest szkielet jakby bloku. Potem powiedziałem, że to jest jakby z przeszłości jego – opowiadał swoją przepowiednię o Jacku Jaworku jasnowidz Jackowski. - I bardzo dziwna rzecz się wydarzyła, gdy powiedziałem, że to z przeszłości, to nie funkcjonuje. Oni mi powiedzieli, że on pracował przy budowach.

Po tym, co usłyszał od swoich gości, jasnowidz Jackowski poprosił detektywów o to, by zostawili go z przywiezioną przez nich czapką samego. Krzysztof Jackowski usiadł z nią przy biurku i wielokrotnie przykładał ją sobie do czoła.

Jasnowidz Jackowski miał wizję o Jacku Jaworku

- Jak robię wizję, nie oceniam ludzi – zaznaczył jasnowidz Jackowski. - To był zły czyn. On zrobił krzywdę bliskiej rodzinie. Zabił ich. Ale żeby poczuć człowieka, nie można go oceniać. Skojarzyła mi się taka rzecz: facet po tym czynie wychodzi, idzie wzdłuż jakiś szosy, jakby jej środkiem. Jakby mu nie zależało, jakby nie kamuflował się, nie krył. Skręcił w las. Potem skojarzyła mi się nazwa miejscowości. Kompletnie z buta! Nie znam tej miejscowości! Pomyślałem sobie „ciekawe, czy taka miejscowość istnieje, a jeśli tak, to gdzie jest? - mówił dziennikarzowi „Super Expressu” Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

Gdzie jest Jacek Jaworek? Jasnowidz Jackowski w wizji wskazuje miejsce, w którym należy go szukać

Jasnowidz zdradził nam, że sprawdził na mapie, czy taka miejscowość istnieje. Okazało się, że jest ona zlokalizowana 32 kilometry od wsi, w której Jacek Jaworek dokonał potrójnego zabójstwa swojej rodziny.

- Do zabójstwa doszło w Borowcach, ja wskazałem miejscowość Poraj – wyjawił nam swoją przepowiednię o Jacku Jaworku jasnowidz Jackowski. - Uznałem to za coś pewnego. Bo gdyby leżała ona pod Lublinem i odległość byłaby 170 kilometrów to to żadna wizja.

Jacek Jaworek nie żyje? Jasnowidz Jackowski zdradza to w swojej przepowiedni

Jasnowidz Jackowski, na podstawie swojej wizji zakłada, że poszukiwany przez policję Jacek Jaworek popełnił samobójstwo.

- Poszedł w las, był w szoku. Zrobił to, co zrobił. Był w szoku, więc mógł iść nawet spory kawałek, zanim sobie zrobił krzywdęmówił specjalnie dla „Super Express” Krzysztof Jackowski. - Według mnie, ten człowiek nie żyje i należy go szukać w linii między Borowcami, a Poraj. To podałem i nawet policja tak szukała. Szukali wyrywkowo. Teraz kilka dni temu, były ponowne poszukiwani w linii 5 kilometrów od miejsca zamieszkania. Widać, że policja zaczyna wracać w ten teren.

Na koniec swojej wizji jasnowidz Jackowski zdradził, że uważa, że Jacek Jaworek nie był typem człowieka obeznanym w kamuflażu.

- To nie jest ten typ człowieka i to, co zrobił, to moim zdaniem, też zrobił wyrok na siebie – zakończył swoją wizję o Jacku Jaworku jasnowidz Jackowski.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi o mordercy Jacku Jaworku
Sonda
Czy Jacek Jaworek zostanie kiedyś złapany przez policję?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają