Co tam się wydarzyło?

Latający samochód w Sosnowcu! Auto frunęło nad ulicą, jest nagranie

2023-11-30 13:04

W Sosnowcu przy Drodze Krajowej nr 94 doszło do niecodziennego zdarzenia. Kierowca hyundaia przebił barierki na parkingu należącego do sieci Mc Donald's i spadł z kilku metrów na zjazd z drogi DK94. Nagranie z tego zdarzenia mrozi krew w żyłach.

Kierowca spadł z parkingu sieci Mc Donald's na zjazd z DK94 w Sosnowcu

Do zdarzenia doszło w środę, 29 listopada. Po godzinie 16.00 do Komendy Miejskiej Policji wpłynęło zgłoszenie o kierowcy hyundaia, którzy uderzył w przydrożną lampę na zjeździe z drogi DK94. Tuż obok znajduje się sklep przy Macro. Po przyjeździe służb na miejsce okazało się, że zdarzenie miało nietypowy przebieg.

"Kierujący samochodem marki Hyundai 63-letni mężczyzna uderzył w barierki na parkingu i zjechał po skarpie na zjazd z DK94 w okolicy ulicy Długosza. Kierowca był trzeźwy - przekazała asp. Katarzyna Cypel-Dąbrowska, rzecznik prasowy KMP w Sosnowcu.

Wiadomo, że kierowca nie odniósł poważnych obrażeń, obyło się bez hospitalizacji. Na szczęście w chwili zdarzenia droga była pusta. Dlatego też zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, a kierowca został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Przebieg zdarzenia został przedstawiony na filmiku udostępnionym przez portal Sosnowiec Moje Miasto.

- "Ogień na każdym biegu", "No tak, zima się zaczęła to czas na mistrzostwa w skokach", "Szczęście w nieszczęściu" - czytamy w komentarzach.

Auto runęło z impetem z parkingu na drogę DK94 w Sosnowcu
Sonda
Czy kierowcy w naszym regionie jeżdżą bezpiecznie?