Mija rok od zabójstwa 13-letniej Patrycji z Bytomia. Tak wygląda jej grób. Płakać się chce [ZDJĘCIE]

2022-01-12 14:37
Grób zamordowanej 13-letniej Patrycji
Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS Grób zamordowanej 13-letniej Patrycji

Od zabójstwa 13-letniej Patrycji z Bytomia mija rok. Dokładnie 12 stycznia 2021 roku dziewczyna została bestialsko zamordowana przez swojego byłego, chłopaka Kacpra Ś. Sprawca zbrodni obawiał się, że dziewczynka jest z nim w ciąży. Wziął nóż i zadał jej mnóstwo ciosów w tułów i szyję. Przez niemal dobę nie pisnął ani słowa. W końcu przyznał się, że to on pozbawił życia 13-latkę. Później okazało się, że Patrycja rzeczywiście była w ciąży. Dlatego też na grobowej płycie jest nie tylko jej imię, ale także jej synka - Kubusia.

Zabójstwo 13-letniej Patrycji z Bytomia miało miejsce 12 stycznia 2021 roku. Dziewczynka zginęła od ciosów nożem, jakie zadał jej były chłopak - Kacper Ś. Sprawca zbrodni był nieletni. Dzień po zabójstwie obchodził dopiero 15. urodziny. Początkowo zrozpaczeni rodzice dziewczynki i ich przyjaciele prowadzili szeroko zakrojone poszukiwania 13-latki. Kacper twierdził, że kiedy ostatni raz widział się z Patrycją, odjechała ona autobusem w nieznanym kierunku. Ale jeden ze świadków widział go feralnego dnia w pojeździe z 13-latką. Nie było wątpliwości, że coś jest nie tak. Kacper przyznał się do zbrodni. Zabił, bo obwiał się, że Patrycja jest z nim w ciąży. Późniejsza sekcja zwłok wykazała, że rzeczywiście 13-latka spodziewała się dziecka. Ciało 13-latki znaleziono na terenie nieużytków w Piekarach Śląskich. Kacper Ś. trafił do ośrodka dla młodzieży w Garwolinie. Tam spędził wiele miesięcy. W grudniu zapadł wyrok w jego sprawie. Sąd orzekł, że do lutego będzie przebywał w ośrodku dla nieletnich, a po uprawomocnieniu wyroku trafi do zakładu poprawczego. A gdy osiągnie 21. rok życia, wyjdzie na wolność. Kiedy Kacper Ś. usłyszał wyrok, zapłakał. Podobnie jak jego rodzice, którzy byli na rozprawie.

Kacper S. planował zabójstwo Patrycji. Mówił, że "chce ją za**bać"! Zdradził, gdzie schowa ciało

Pogrzeb 13-latki odbył się 22 stycznia. Jej ciało spoczęło na cmentarzu parafialnym. Dokładnie rok po tej wstrząsającej zbrodni byliśmy przy grobie Patrycji. Ten widok wyciska łzy. Mogiła jest wręcz zasypana zniczami. Widać, że to miejsce jest często odwiedzane przez rodziców ofiary Kacpra Ś. Na płycie nagrobka znajduje się nie tylko zdjęcie zamordowanej, ale także małego dziecka. Nie leży tam bowiem sama. - Patrycja z synem Kubusiem - mówi napis na nagrobku. Imię dla dziecka dziewczyny nadali jej rodzice. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia groby zamordowanej w Piekarach Śląskich 13-letniej Patrycji.

Galeria poniżej: Zobacz, jak wygląda grób zamordowanej Patrycji

Sonda
Czy wyrok dla Kacpra Ś. za zabójstwo Patrycji jest sprawiedliwy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE