Mysłowice. Wyprowadzili mężczyznę z płonącego budynku. Tragiczny finał

2021-12-01 8:28
Pożar w Mysłowicach
Autor: KP PSP Mysłowice Pożar w Mysłowicach

Tragiczny pożar w Mysłowicach przy ul. Murckowskiej. Nie żyje około 80-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło we wtorek (30 listopada) rano około godz. 17.25. Strażacy otrzymali informację o płonącym budynku jednorodzinnym. W środku miał znajdować się mężczyzna. Ratownicy wyprowadzili go na zewnątrz, ale mimo resuscytacji nie udało się przywrócić jego funkcji życiowych.

Tragiczny pożar w Mysłowicach. Nie żyje 80-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło we wtorek (30 listopada) w domu jednorodzinnym przy ul. Murckowskiej. Strażacy otrzymali informację o pożarze około godz. 17.25. - We wtorek w godzinach wieczornych doszło do pożaru domku jednorodzinnego, zapalił się kominek. Na miejsce wysłano zastępy PSP i OSP. Ewakuowano znajdującego się w środku mężczyznę. W działaniach wspierała nas policja. Działania strażaków polegały na ugaszeniu pożaru i prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej u poszkodowanego aż do przyjazdu karetki. Niestety, życia około 80-letnigo lokatora nie udało się uratować - mówi mł. bryg. Wojciech Chojnowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Mysłowicach. 

Ogromny pożarna ul. Jagiellońskiej w Olsztynie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE