policja - sygnały

i

Autor: Fleimax/Pixabay/cc0

Wyznaczono objazdy!

Gigantyczne utrudnienia drogowe na Śląsku! Wszystko przez padający snieg. Zobacz, gdzie są korki 16 grudnia

2022-12-16 8:58

Ogromne korki na autostradzie A4 na wysokości Mysłowic. Ciężarówka uderzyła w bariery między węzłem z trasą S1 i zjazdem na Mysłowice. Z powodu zdarzenia droga jest zablokowana w obu kierunkach. Tworzą się gigantyczne korki. To niestety nie jedyny punkt, w którym występują ogromne utrudnienia.

Korki na A4 w Mysłowicach. Ciężarówka uderzyła w barierki. Wyznaczono objazdy

Potężne utrudnienia dla kierowców na autostradzie A4 na wysokości Mysłowic. W piątek, 16 grudnia nad ranem pojazd ciężarowych uderzył w barierki. Jak informują kierujący, do zdarzenia doszło między węzłem z trasą S1 a zjazdem na Mysłowice. Autostrada jest zablokowana w obu kierunkach. Służby Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach informują, że wyznaczono objazdy drogami S1 oraz DK 79. Na razie nie wiadomo, ile potrwają utrudnienia na A4. Korek ciągnie się od Trzech Stawów.

Utrudnienia drogowe na Śląsku 16.12.2022. Lista

Policja Śląska opublikowała listę miejsc, gdzie sytuacja jest najgorsza. - W wielu miejscach samochody ciężarowe nie są w stanie się poruszać z uwagi na zalegający śnieg i powodują zatory drogowe - podają funkcjonariusze. Najważniejsze utrudnienia drogowe to:

  • Autostrada A4 w rejonie węzła Mysłowice kierujący ciężarówką przebił bariery blokując jezdnię zarówno w kierunku Krakowa, jak i Katowic. Objazd od Krakowa przekierowany na S1 i DK 79, a w stronę Krakowa przez węzeł Mysłowice. Z uwagi na bardzo duży zator prosimy w miarę możliwości o unikanie tego odcinka.
  • Autostrada A4 kierunek Katowice zablokowany zjazd na DK 78 z powodu stojących samochodów ciężarowych.
  • Rybnik DK 78. Z uwagi na warunki atmosferyczne ciężarówki mają problemy z wjechaniem na wzniesienia. Autostrada A1 Czerwionka-Leszczyny w kierunku Łodzi ciężarówka zablokowała jeden pas ruchu.
  • Mikołów DK 81 od skrzyżowania z ulicą Wyzwolenia do zjazdu na DK 44 w kierunku Tychów trasa nieprzejezdna. Ciężarówki nie mogą poruszać się z uwagi na zalegający śnieg w rejonie skrzyżowania przy centrum handlowym.
Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany