Częstochowa: 8-letni Kamilek pobity i poparzony. Ojczym z zarzutami taki?

i

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS & ARCHIWUM PRYWATNE Częstochowa: 8-letni Kamilek pobity i poparzony. Ojczym z zarzutami taki?

ważne

Ojczym Kamilka jako "najgorszy sort" skatowany w areszcie? Nie kliknij w ten link!

Ojczym Kamilka miał zostać skatowany w areszcie. Tak mieli go potraktować więźniowie, gdy dowiedzieli się o okrucieństwie, jakie 27-latek zgotował bezbronnemu 8-latkowi. Nagraniem, które krąży w sieci, miał się podzielić strażnik więzienny. Wcześniej inny pisał, że w więzieniu go "przypilnują", by już nikomu nie zrobił krzywdy. Jak się jednak okazuje, krążący po sieci link to groźny wirus! Pod żadnym pozorem w niego nie klikajcie!

Dawid B., skatował 8-letniego Kamilka z Częstochowy. Współwięźniowie nie byli  mu dłużni?

27-letni Dawid B., zgotował niewyobrażalną gehennę 8-letniemu Kamilkowi z Częstochowy. Wszystko dlatego, że chłopiec zrzucił jego telefon ze stołu. W zamian ojczym polewał chłopca wrzątkiem, rzucił na rozpalony piec węglowy, przypalał papierosem, bił i kopał. Chłopiec miał także połamane ręce i nogi. Chłopcem zajęli się lekarze z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, jedni z najlepszych specjalistów w Polsce. Niestety, mimo ich wysiłków Kamilek zmarł 8 maja.

Ojczymowi postawiono zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, a Magdalenie B. - matce chłopca prokuratura postawiła zarzut współsprawstwa.

Gdy 5 kwietnia Dawid B. trafił do aresztu, więźniowie zgotowali mu "przywitanie". Filmik lotem błyskawicy obiegł całą Polskę. Pod koniec mają w internecie pojawiło się kolejne nagranie. Tym razem ma ono przedstawiać jak ojczym Kamilka został skatowany w areszcie. Nagraniem miał się podzielić jeden ze strażników. Filmik miał być wiarygodny, ponieważ przytoczono tam wypowiedź autorytetu w dziedzinie kryminologii profesora Brunona Hołysta. Jak tłumaczył w wypowiedzi dla PAP profesor: "Współwięźniowie nie będą mieli dla niego litości, bo przestępcy seksualni i dzieciobójcy należą do najniższej hierarchii wśród skazanych".

Jak przedstawił Hołyst: - Będą bici, odizolowani od innych, pozbawieni praw, czeka ich psychiczna separacja a nawet poniżenie w postaci wykorzystywania seksualnego.  Dodał, że oboje są narażeni na wyjątkową wrogość i pogardę ze strony współwięźniów.

Jak się okazuje nagranie, które pojawiło się na Twitterze, to zwykły fejk, który ma na celu wyłudzić dane wszystkich ludzi, których poruszyła historia skatowanego Kamilka. O całej sprawie poinformował portal demagog.org.pl, a także "Gazeta Wyborcza". Jak podaje portal "demagog", link umieszczony w poście odsyła do strony, która została stworzona przez oszustów, w celu wykradzenia haseł do serwisów społecznościowych. A w konsekwencji także pieniędzy od znajomych z Facebooka.

8-letni Kamilek odszedł w ciszy. "Ani przez chwilę nie cierpiał"
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany