Bielsko-Biała. Pedofil zaatakowal nieletnią w dzielnicy Straconka

i

Autor: pixabay.com

Atak pedofila w Bielsku-Białej! Zboczeniec napastował małą dziewczynkę

2021-01-28 7:32

Bielsko-Biała. Atak pedofila w dzielnicy Straconka. W sobotę 23 stycznia zboczeniec chciał wykorzystać seksualnie nieletnią dziewczynkę. Wiadomo, że podczas szamotaniny udało się jej uciec. Policja informuje, że zatrzymano jedną osobę, która może mieć związek z tym atakiem.

Bielsko-Biała. Atak pedofila w dzielnicy Straconka

Do zdarzenia miało dojść 23 stycznia. Jak relacjonuje lokalny serwis bielsko.info.pl sprawca zaatakował dziewczynkę i dokonał czynu o charakterze seksualnym nieopodal domu dziecka w dzielnicy Straconka. Dziecku udało się wyrwać z rąk pedofila i uciec. Na miejsce zostali wezwani policjanci.  - Było zgłoszenie popełnienia przestępstwa. Z uwagi na charakter zdarzenia zostało tam skierowanych pilnie kilka patroli. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Z uwagi na dobro postępowania nie informuje o szczegółach - powiedział Roman Szybiak z bielskiej policji. Wedle doniesień lokalnego portalu na miejscu zdarzenia policjanci legitymowali niemal każdą osobę, która pojawiła się w tym rejonie.

Czy policjantom udało się schwytać sprawcę napaści? Wszystko wskazuje na to, że tak! - Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zgłoszenia przestępstwa o charakterze seksualnym, do którego miało dojść 23.01 ok. 20.40 w bielskiej Straconce. W dniu 26.01 ok. godz. 19.10 w Bielsku-Białej policjanci zatrzymali osobę, która może mieć związek z tą sprawa. Prowadzone są czynności dochodzeniowo-śledcze w celu ustalenia dokładnego przebiegu zdarzenia oraz tego czy zatrzymany ma związek z tą sprawa - czytamy w oświadczeniu. Na razie mundurowi nie podają szczegółów zdarzenia.

Czytaj koniecznie: OBLEŚNY zboczeniec grasuje w Katowicach? "Masturbował się, patrząc mi prosto w twarz"

Strajk Kobiet w Katowicach
Nasi Partnerzy polecają