Zaginęła Alicja Suchocka. Pojawiają się niepokojące informacje. Co jest prawdą?

i

Autor: gov.pl/KMP Bytom Zaginęła Alicja Suchocka. Pojawiają się niepokojące informacje. Co jest prawdą?

Zaginęła Alicja Suchocka

Policja nakryła go z nieletnią, a teraz się wymknął. 14-letnia chora na autyzm dziewczynka uciekła

Policja znowu szuka Alicji Suchockiej. 14-letnia dziewczynka w spektrum autyzmu zniknęła z domu 16 października, odnaleziono ją na terenie Niemiec w towarzystwie Dariusza R.. 33-latek ma sądowy zakaz zbliżania się, a także ciążą na nim zarzuty wykorzystywania seksualnego nieletniej. Niemiecka policja 23 listopada odnalazła dziewczynkę, jednak mężczyzna nie został zatrzymany. 7 grudnia 14-latka znowu uciekła.

Policja szuka chorej na autyzm Alicji Suchockiej. 14-latka znowu uciekła

Alicja Suchocka 23 listopada została odnaleziona na terenie Niemiec, 14-latka chorująca na autyzm dziewczynka uciekła z domu z 33-letnim Dariuszem R. 16 października. Przez miesiąc nie dawała znaku życia. Mężczyzna w którego towarzystwie przebywała dziewczynka ma sądowy zakaz zbliżania się do niej, a także zarzuty seksualnego wykorzystania nieletniej. Dziewczynka w jego towarzystwie roznegliżowana brała udział w imprezach suto zakrapianych alkohole.

Mimo tych wszystkich informacji, niemiecka policja nie zatrzymała mężczyzny w jednym z domków letniskowych, gdzie została znaleziona Alicja w jego towarzystwie. Dziewczynka została sprowadzona do Polski i trafiła do placówki, ze względu na niewydolność wychowawczą obojga rodziców. Niestety, 14-latka znowu uciekła, tym razem wykorzystując moment nieuwagi pracownika placówki opiekuńczo-wychowawczej.

Alicja oddaliła się z miejsca pobytu 7 grudnia z placówki przy ulicy Matki Ewy 5 w Bytomiu

Rysopis: wiek: z wyglądu 14 lat, wzrost około 165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie blond, oczy piwne. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej osoby, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu telefon 478533280, lub z najbliższą jednostką policji.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Paweł Kowal: "Słowa Kaczyńskiego mają znaczenie, bo one pokazują emocje w partii władzy" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają