Pożar autobusu w Bytomiu. Płomienie BUCHNĘŁY jak szalone i strawiły cały pojazd! Co się stało?

2021-05-13 8:56
Bytom. Pożar autobusu na ul. Konstytucji
Autor: Informacje drogowe Śląsk i okolice/Screen Bytom. Pożar autobusu na ul. Konstytucji

Bytom. Groźny pożar autobusu na ul. Konstytucji. Do zdarzenia doszło 12 maja (środa) wieczorem. Jak przekazuje straż pożarna ogień opanował maszynę podczas zjazdu do zajezdni. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do zwarcia. Kierowca, który prowadził autobus, wybiegł na widok płomieni. Poza nim w środku nie było nikogo. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Bytom. Pożar autobusu na ul. konstytucji. Pojazd spłonął doszczętne

Zdarzenie miało miejsce w środę 12 maja około godz. 23.00 w Bytomiu na ul. Konstytucji. Strażacy otrzymali informację o pożarze autobusu. Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej. - Na miejscu potwierdziliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru. Ogień objął autobus całkowicie. Na szczęście nikogo już nie było w środku. Kierowca opuścił pojazd, jak tylko zobaczył ogień. Do zdarzenia doszło poza godzinami kursowania, już w trakcie zjazdu do zajezdni - mówi nam rzecznik bytomskiej straży pożarnej Wojciech Krawczyk. Strażacy podali dwa prądy wody, ale autobus i tak spłonął doszczętnie. Poza tym musieli oni usunąć plamę płynów, jaka pojawiła się w miejscu pożaru. Prócz 13 strażaków na miejscu pracowali także policjanci  i przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. Jaka była przyczyna zdarzenia? Wszystko wskazuje na to, że doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Działania zakończony około 2 w nocy.

Czytaj również: Burze i ulewy na Śląsku. Dziesiątki interwencji straży pożarnej. Ulice zamieniły się w rzeki!

Jakubów. Pożar na plebanii.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE