Pszczyna: Zaskakująca kryjówka poszukiwanej 29-latki. Policjantów aż ZMROZIŁO!

2020-10-27 11:50 Bartosz Wojsa
Pszczyna: Zaskakująca kryjówka poszukiwanej 29-latki. Policjantów aż ZMROZIŁO!
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Pszczyna: Zaskakująca kryjówka poszukiwanej 29-latki. Policjantów aż ZMROZIŁO!

Policjanci z Pszczyny weszli do mieszkania poszukiwanej listem gończym kobiety. 29-latka od pewnego czasu ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. By uniknąć doprowadzenia do aresztu śledczego, wybrała sobie nietypową kryjówkę. Funkcjonariuszy aż zmroziło!

Kryminalni z Pszczyny od pewnego czasu prowadzili poszukiwania za poszukiwaną listem gończym 29-latką. Kiedy wpadli na jej trop, pojechali do mieszkania, w którym według policyjnych informacji miała przebywać. - Mimo że stojący przed drzwiami policjanci słyszeli, że ktoś jest w środku, nikt nie otwierał drzwi. Gdy stróże prawa weszli do mieszkania, w pierwszej chwili nikogo nie zauważyli. Po chwili jednak znaleźli kobietę - mówią funkcjonariusze. 29-latka postanowiła schować się przed mundurowymi... w lodówce. Policjanci okryli poszukiwaną kocem termicznym, a następnie odwieźli do aresztu. - Kobieta spędzi tam kilka lat za oszustwa jakich się dopuściła - mówią pszczyńscy policjanci. 

Plenerowa dyskoteka w Rudzie Śląskiej