Racibórz: Śmierć policjanta Michała Kędzierskiego. Tak dopadli sprawcę. Szokujące nagranie

Racibórz: Śmierć policjanta Michała Kędzierskiego. Tak dopadli sprawcę. Szokujące nagranie
Autor: Policja Śląska Racibórz: Śmierć policjanta Michała Kędzierskiego. Tak dopadli sprawcę. Szokujące nagranie

Racibórz: Policjant Michał Kędzierski został zastrzelony. Pojawiło się nawet nagranie z miejsca zdarzenia, które mrozi krew w żyłach. Dotarliśmy również do zdjęcia, które wykonał jeden z przechodniów - leży na nim sprawca zdarzenia, postrzelony w udo. Szokujące sceny! Zabójca to znany funkcjonariuszom Radosław Ś., który był wcześniej karany. Prokuratura postawi mu trzy zarzuty, w tym morderstwo policjanta. Jaka grozi mu kara? Znamy ustalenia.

Spis treści

  1. Zdjęcie ze środka akcji w Raciborzu. Szokujące sceny po zabójstwie policjanta
  2. Tak zginął Michał Kędzierski. Pojawiło się nagranie z miejsca zdarzenia. Zobacz!
  3. Radosław Ś. usłyszał trzy zarzuty. Prokuratura: Grozi mu dożywocie
  4. Policjant Michał Kędzierski zastrzelony na służbie. Tragedia w Raciborzu

Zdjęcie ze środka akcji w Raciborzu. Szokujące sceny po zabójstwie policjanta

Młodszy aspirant Michał Kędzierski z Raciborza marzył o pracy w policji i świetnie sprawdzał się w tej roli. Niestety, podczas jednej z interwencji stracił życie. Został postrzelony przez 40-letniego Radosława Ś., a następnie - mimo reanimacji - zmarł. "Super Express" dotarł do zdjęcia ze środka akcji, kiedy zastrzelono policjanta z Raciborza. Widać na nim leżącego we krwi sprawcę zdarzenia - został on postrzelony w udo. Szokujące sceny! Aż ciarki przechodzą po plecach. Fotografię wykonał jeden z przechodniów, który był akurat na miejscu zdarzenia. W sieci pojawiło się również nagranie z miejsca zdarzenia.

Tak zginął Michał Kędzierski. Pojawiło się nagranie z miejsca zdarzenia. Zobacz!

Do filmiku dotarł "Fakt". Można obejrzeć go tutaj: Filmik z miejsca zdarzenia po zabójstwie policjanta z Raciborza.

Racibórz: Śmierć policjanta Michała Kędzierskiego. Tak dopadli sprawcę. Szokujące nagranie
Autor: Mat. prywatne Racibórz: Śmierć policjanta Michała Kędzierskiego. Tak dopadli sprawcę. Szokujące nagranie

Radosław Ś. usłyszał trzy zarzuty. Prokuratura: Grozi mu dożywocie

W środę, 5 maja, odbyła się konferencja prasowa, na której Joanna Smorczewska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gliwicach, poinformowała o trzech zarzutach, jakie zostały przedstawiony sprawcy, który zastrzelił policjanta. "Pierwszy zarzut dotyczy zabójstwa funkcjonariusza policji w trakcie pełnienia obowiązków służbowych. Drugi usiłowania zabójstwa funkcjonariusza policji oraz trzeci: nielegalnego posiadania znacznych ilości broni oraz amunicji", wyliczała Smorczewska. Gdy zakończy się przesłuchanie podejrzanego, prokuratura złoży do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Decyzję w tej sprawie podejmie Sąd Rejonowy. Radosławowi Ś. grozi kara dożywotniego więzienia. 

Policjant Michał Kędzierski zastrzelony na służbie. Tragedia w Raciborzu

Do tragedii w Raciborzu doszło we wtorek, 4 maja. Policjant z Raciborza, młodszy aspirant Michał Kędzierski, został wówczas zastrzelony na służbie. Mundurowi interweniowali w okolicach stacji benzynowej, gdzie - według zgłoszenia - przebrany za policjanta mężczyzna prawdopodobnie jest pijany lub pod wpływem innych środków odurzających i może poruszać się samochodem. Mundurowi dostrzegli podejrzanego, został przez nich zatrzymany na ul. Chełmońskiego. Wtedy doszło do strzelaniny. Zatrzymany wyciągnął broń i pociągnął za spust. Niestety, mimo reanimacji nie udało się uratować jednego z funkcjonariuszy, którym okazał się mł. asp. Kędzierski. 

Ojciec i syn zatrzymani za atak na policjantów
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE