Ruda Śląska. Gwałt na dworcu w Chebziu. Mężczyzna wykorzystał pijaną kobietę

i

Autor: pixabay.com Ruda Śląska. Gwałt na dworcu w Chebziu. Mężczyzna wykorzystał pijaną kobietę

Zaciągnął pijaną kobietę na dworzec i bestialsko zgwałcił! Dramat w Rudzie Śląskiej

2021-01-28 13:16

Dramatyczne zdarzenie w Rudzie Śląskiej. Na dworcu w dzielnicy Chebzie doszło do bestialskiego gwałtu. 36-letni mężczyzna wykorzystał fakt, że w autobusie spotkał pijaną 34-latkę. Zaprowadził ją na peron, a tam przemocą zmusił do stosunku płciowego. Zdarzenie zaobserwowała jedna z podróżnych, która akurat przejeżdżała pociągiem. Na miejsce przyjechali policjanci.

Ruda Śląska. Gwałt na dworcu w Chebziu. Mężczyzna wykorzystał pijaną kobietę

Do tego szokującego zdarzenia doszło w poniedziałek 25 stycznia. Jak Komenda Miejska Policji w Rudzie Śląskiej 36-letni mężczyzna jechał autobusem, który kończył kurs w Chebziu. Podróżowała nim również nietrzeźwa 34-latka. Kobieta była tak pijana, że wspomniany pasażer pomagał jej wysiąść. Okazało się, że był w tym wszystkim przebiegły plan.

Czytaj również: Atak pedofila w Bielsku-Białej! Zboczeniec napastował małą dziewczynkę

- Według jego wyjaśnień kobieta chciała dostać się na dworzec kolejowy, więc ją tam zaprowadził. Wykorzystując stan kobiety, przemocą zmusił ją do obcowania płciowego - podaje rudzka policja. - Moment gwałtu zauważyła pasażerka pociągu przejeżdżającego przez Rudę Śląską i powiadomiła dyżurnego, który na miejsce natychmiast wysłał partol z „jedynki”. Policjanci zatrzymali sprawcę na gorącym uczynku - dodają funkcjonariusze.

36-latek nie przyznał się do popełnienia przestępstwa. Ale śledczy nie mieli wątpliwości co do jego winy. 36-letni bytomianin został zatrzymany przez policję. Sąd zadecydował, że najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również: Pędził samochodem, nagle wypadł z drogi. Roztrzaskał się na drzewie. Śmiertelny wypadek w Mysłowicach

Śląscy lekarze uratowali pacjenta przed amputacją stopy

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki