Rybnik: Huknęła bmw w staruszkę na przejściu dla pieszych. Czekają ją surowe konsekwencje

2022-05-16 14:55
 Huknęła bmw w staruszkę na przejściu dla pieszych. Czekają ją surowe konsekwencje
Autor: Policja śląska Huknęła bmw w staruszkę na przejściu dla pieszych. Czekają ją surowe konsekwencje

38-letnia kobieta kierująca swoim bmw huknęła 72-letnią kobietą, która znajdowała się na przejściu dla pieszych. Kobieta trafiła z obrażeniami głowy do szpitala. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe (16.05. 2022 r.) przedpołudnie na ulicy Gliwickiej w Rybniku.

Rybnik: Huknęła bmw w staruszkę na przejściu dla pieszych. Czekają ją surowe konsekwencje

Dramatyczne sceny rozegrały się w poniedziałek, 16 maja przed południem w Rybniku. Na oznakowanym przejściu dla pieszych, 38-latka kierująca swoim bmw, huknęła w 72-letnią kobietę, a ta z obrażeniami głowy trafiła do szpitala.

Czytaj także: Drewniany biurowiec Wood Core House, powstał na Śląsku. To pierwsza taka inwestycja

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia, i przypominają, że kierujący mają swoje obowiązki, o których często zapominają. Dojeżdżając do oznakowanego przejścia dla pieszych, czy też do skrzyżowania, powinniśmy zwolnić, zachować szczególną ostrożność i zwrócić uwagę na to, co dzieje się poza jezdną, a widząc pieszego przygotować się do jego wejścia na drogę. 

Express Biedrzyckiej - Jan Maria Jackowski: Dla Kaczyńskiego dobro partii to dobro narodu
Sonda
Czy niebezpieczni kierowcy powinni tracić prawo jazdy na zawsze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE