Rybnik. Włamały się, żeby robić lody. Wzięły pieniądze [ZDJĘCIA]

2021-12-01 11:21
Rybnik: Policja szuka złodziejek
Autor: Policja Rybnik Rybnik: Policja szuka złodziejek

Policja szuka dwóch kobiet, które włamały się do budki z lodami w Rybniku. Jak wynika za zdjęć zamieszczonych przez policję, złodziejki weszły przez okienko, przez które zazwyczaj ekspedientka podaje lodowy przysmak. Jedna z kobiet początkowo zaczęła się bawić maszyną do lodów, ale ostatecznie skończyło się na kradzieży pieniędzy.

Rybnik. Włamanie do budki z lodami. Jak podaje miejscowa policja, do zdarzenia doszło 5 października 2021 roku przy ulicy Rudzkiej 15. Prokuratura zezwoliła mundurowym na upublicznienie zdjęć złodziejek. Jak wynika z fotografii, dwie kobiety wdarły się do budki przez okienko. Jedna z nich "pozowała" do zdjęć monitoringu przy maszynie z lodami. Jednak ostatecznie obie kobiety wzięły sobie za cel znajdujące się w środku pieniądze. Ukradły kasę (dokładnie 240 złotych) i oddaliły się z miejsca zdarzenia. Warto dodać, że przy okazji zniszczyły roletę i ociekacz do lodów. - Osoby, które rozpoznają kobiety na zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl - apeluje policja. Poniżej zdjęcia złodziejek. 

Czytaj także: Rybnik. Kierowca volkswagena miał w buzi to samo, co jego kolega w majtkach! SZOK!

Seks na Mariackiej w Katowicach BEZ CENZURY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE