Zaginęła Monika z Blachowni

i

Autor: Policja Częstochowa Moniak Pietras (15 l.) uciekła z ośrodka dla młodzieży

Śląskie: Zaginęła 15-letnia Monika. Tajemniczy mężczyzna w tle

2021-12-01 8:53

Monika Pietras, 15-letnia podopieczna Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Blachowni, zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Dziewczyna opuściła obiekt 16 listopada. Nie powiadomiła ani opiekunów, ani rodziców o tym, gdzie się udała. W tle całej sprawy jest tajemniczy 23-latek, z którym może obecnie przebywać Monika Pietras. Gdzie jest 15-latka? Policja prosi o pomoc.

Monika Pietras ma 15 lat. Jest podopieczną Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Blachowni. Jak podaje policja, dziewczyna opuściła obiekt 16 listopada i udała się w nieznanym kierunku. Nie odezwała się ani do swoich opiekunów, ani do rodziców. Policja prezentuje rysopis zaginionej 15-latki: wzrost około 155 cm, sylwetka szczupła, włosy do ramion koloru jasny brąz, oczy ciemne. Jak była ubrana Monika Pietras w momencie zaginięcia? Policja ujawnia również te informacje: W chwili zaginięcia ubrana była w czarne legginsy, czarne buty sportowe i czarną kurtkę. Wedle ustaleń policji, dziewczyna może przebywać w towarzystwie 23-letniego mężczyzny. - Każdy, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Blachowni pod numerem telefonu 47 85 806 10 lub z najbliższą jednostką policji dzwoniąc pod numerem alarmowy 997 lub 112 - dodają mundurowi.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Monika Pietras

i

Autor: Policja Częstochowa 15-latka z Blachowni zaginęła. Szuka jej policja
Zaginiona dziewczyna została zamordowana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE