Wypadek na rondzie w Rybniku

i

Autor: Reprodukcja kaz

Koszmarny wypadek!

Rybnik: Wypadek na rondzie w Niedobczycach-Paryżu. Toyota uderzyła w betonowy fundament. Dwóch poszkodowanych

Dramatyczny wypadek w Rybniku na rondzie Niedobczyce-Paryż. Toyota yaris uderzyła w betonowy fundament, na którym ma stanąć wieża Eiffla. Kierowca i jego pasażer najprawdopodobniej wypadli z auta. Obaj trafili do szpitala. Policja bada okoliczności wypadku.

Koszmarny wypadek miał miejsce w nocy z poniedziałku (8.08) na wtorek (9.08) na rondzie Niedobczyce-Paryż w Rybniku. Jak wynika z policyjnych ustaleń, samochód osobowy marki toyota yaris z niewiadomych przyczyn uderzył w betonowy fundament gdzie ma stanąć miniaturowa wieża Eiffla. - Do wypadku doszło w nocy około godz. 0.17. Dwóch mężczyzn w wieku 30 i 26 lat w ciężkim stanie trafiło do szpitala. Została pobrana krew do badań celem stwierdzenia, czy kierujący byli w stanie nietrzeźwości bądź zażywali jakiekolwiek środki odurzające. W trakcie ustalania jest bowiem, który z nich prowadził pojazd. Na chwilę obecną nie są znane przyczyny wypadku - mówi kom. Przemysław Sadowski z KMP w Rybniku. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z wypadku.

Czytaj również: Zabójstwo w Rybniku. Nie żyje 41-letni mężczyzna. Partner żony pobił go na śmierć

Wypadek na rondzie w Rybniku-Niedobczycach [ZDJĘCIA]

Siła uderzenia była ogromna. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, mężczyźni znajdowali się poza pojazdem. A to dlatego, że najprawdopodobniej siła uderzenia wyrzuciła ich przez przednią szybę. Mundurowi ustalają okoliczności wypadku.

Czytaj również: Bytom. Wielka wygrana w Eurojackpot! Gracz zgarnął kilka milionów złotych. Wiemy, w której kolekturze

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Wnętrze autokaru to miazga. Tak wygląda wrak autobusu po wypadku w Chorwacji